Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jennifer Lopez már soha nem...

Jennifer Lopez már soha nem fog megöregedni?

Figyelt kérdés
Múltkor egy 20 éves filmben láttam, hát eskü mostanában jobban néz ki. Mi a titka?

2021. ápr. 6. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
a plasztika, a smink, a jó fények, a sok százezer dollár, amit a teste karbantartására költ :)
2021. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Az összes fotója agyon van retusálva,effektezve
2021. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az elmúlt 30 évet nem egy gyárban töltötte a szalag mellett. Biztos sok feszültséggel jár az ő munkája is, de van pénze és ideje, hogy karban tartsa magát. Plasztika nyilvánvaló. Ezen felül nagyon jó génekkel is rendelkezik. És van még valami. Mégpedig, hogy nem vékony. Baromira csinos, de nem vékony. Megfigyeltem, hogy korral érdemes felszedni néhány kilót, hogy az ember arca ne essen össze. Erre jó példa Jlo és Monica Bellucci (rajta látszik a kor, de még mindig dögös). Tehát ha egy nőnek 40 felett tini teste, de "öreg" arca van, az minden csak nem szexi.
2021. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Épp elég öreg már most is, látszik az egész arcán hogy csak a 10 kiló botox tartja egyben.
2021. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ennél jobban úgy érted? Nem tudom. Milliókat költ botoxra meg a narancsbőrös két embert kitévő valagának karbantartására, narancsbőrének kordában tartására.
2021. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nelly rapper is jobban néz ki most mint a 2000-es évek elején
2021. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!