Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herceg David és Pál Bius...

Herceg David és Pál Bius mitől ilyen gazdagok?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én nagyon szeretem Őket 💖 Nekem nagyon szimpatikusak. Csak így elgondolkodtam, hogy nagyon fiatalok és szerintem nagyon jól élnek. Attól, hogy Dávid zenész, szerintem sokan azok, mégse tudnak ilyen vagyont osszetenni hosszabb idő után sem. Csak kíváncsi lennék, ha valaki tudja, hogy mivel foglalkoznak.

#palbius #hercegdavid
2021. ápr. 3. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem olyan szinten élnek, mint a borsodi gyári melósok, de a celebek vélt vagyonának 90%-a kamu. Pár instagram fotó akciós nyaralásról, leasing és bérautó, haverautója , hiteles lakás stb pártízezres szponzorfotó. Szinte mindegyik magyar trashceleb maldívra jár, lízing , kölcsön, vagy használt "luxus" autó előtt pózol stb. Birka krisztiánka is albérletben lakik, kölcsön bentleyt tört össze, hungarocellt festettek be aranyra, mintha annyira gazdag lenne hogy aranyrudat egyáltalán látott volna élőben stb
2021. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csórók, de nem is gazdagok annyira, mint mutatják.
2021. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a Herceg hány éves?
2022. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!