Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Radics Petiről?

Mi a véleményetek Radics Petiről?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Az nem Gigi? Én annyira nem szoktam zenét hallgatni.
2021. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

#1 Radics Peti egy videós.

Egyébként, nekem az egyik kedvencem. Szerintem megérdemli azt a nézettséget, és feliratkozó számot, amit eddig elért.

2021. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok aktív nézője, amit eddig láttam abban volt tényleg vicces videó, viszont volt ami kevésbé.
2021. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően vicces, tetszik hogy némi társadalomkritika, közhelyes de értelmes tanács is feltűnik a videóiban. A káromkodás mértéke viszont nem jön be.
2021. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tress videói vannak, a szinkronparódia már egy eleve lejárt műfaj, a paródiáit végig káromkodja,kiabálja, semmi "szellemes" nincs a humorában, semmi görbetükröt nem tart, társadalomkritikának nem lehet nevezni amit csinál. Az egész egy pusztító alpáriság. Nagyon alacsonyan kell lennie a humorérzéked ingerküszöbének, hogy nevetni tudjál a videóin.
2021. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az utóbbi egy-másfél évben készült videóiról az a véleményem mint a 4-es válaszolónak,az annál korábbiakról meg az amit az 5-ös írt.
2021. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak jó videói, a mostani Shrekes nagyon jól sikerült. Meg akartam mutatni másoknak, de végül nem tettem és ennek az oka a káromkodás. Ugyanennyire jók, ha nem még jobbak lennének a videói kevesebb káromkodással.
2021. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!