Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért bántja ennyire a sajtó...

Miért bántja ennyire a sajtó Tóth Andit?

Figyelt kérdés

Jó, tudom hogy káromkodik, de mást nem igazán tudok felhozni ellene. Ilyen a stílusa, ennyi. Ő az egyetlen celeb, akit ismerek, akiről pozitívat nem írnak a sajtóban, csak hogy: "Tóth Andi melle." "Tóth Andi elázott és keble átlátszott." "Tóth Andi káromkodott" "Tóth Andi botrányos viselkedése" "Tóth Andi bulit szervezett az otthonában, ezzel veszélyeztetve a barátait." "Tóth Andi ex menedzsere megszólalt" "Tóth Andinak pszichiáter kell"


Amíg nem bánt senkit, miért nem hagyják élni?


2021. márc. 17. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy rbanc ?! 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A rbanc az, aki fűvel-fával összefekszik. De Andiról soha nem írnak olyat hogy akár flörtölne vagy már a nem tudom hányadik lenne neki.


Csak éli az életét, mint bármelyik másik fiatal. Az meg, hogy nagy keblei vannak, istenem. Nekem is nagy mellem van. És? Rejtse el vagy mi?!


Azért válogassuk meg a szavainkat.

2021. márc. 18. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is nagy melleim vannak mégis tudok normális pólót felvenni ami nincs lent bimbóig.
2021. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Mert buta, mutathatna könyveket is amiket olvas, de olyat nem tud. Fiatal és fiatal között is van különbség. Az ő képei magamutogatoak, semmi muvelsegrol árulkodó megnyilvánulasa nincs. Arra vár hogy valami pénzes pacak kifogja. Fajdalmasan szánalmas az ilyen.
2021. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!