Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a Herby vs NAV téma...

Mi ez a Herby vs NAV téma most Youtubeon? Dely Péter

Figyelt kérdés
Mi ez a téma most? Nagyon zavart a videóban, szerintem nem mond igazat. Óvodás módjára védi az igazát. De miről van szó pontosan?

2021. márc. 12. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
76%
Egy-két videójába belenéztem. Ez az ember szerintem ritka ostoba lehet. A helyébe én nem reklámoznám, hogy csak ennyi esze van.
2021. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Régen is ilyen volt, ez nem újdonság.
2021. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Ő 100%-osan meg van győződve róla milyen okos. De amikor elfogy a pénze egyből rohan anyucikajához. xD

Meg össze-vissza beszél miközben semmihez nem ért.

2021. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Arról, hogy össze-vissza beszél. Semmi extra a téma, csak annyi, hogy decemberben még azt mondta, hogy egy NAV-ot, tehát 50 ezer forintot kihagyott, de nem baj, mert korábban, amikor vállalkozó lett, a kezdésnél kettőt, tehát 100 ezer forintot fizetett be, így ő gyakorlatilag pluszban van a NAV-nál, majd néhány videóval később megint azt mondta, hogy ő még mindig pluszban van és előre fizeti mindig. Amikor felhívták rá a figyelmét, hogy össze-vissza kamuzik, már arra sem emlékszik, hogy mit beszél, akkor megint azt mondta, hogy most februárban ismét 100-at fizetett be az esedékes 50 helyett, aztán megint szóltak neki, hogy a fizetéskommandó videójában csak 50-et mondott. Végül kitalálta, hogy azzal vádolják, hogy elmaradása van, miközben csak azzal, hogy folyton apróságokat is kamuzik, hogy olyan embernek állítsa be magát, aki felelősségteljesen kezeli a pénzügyeit stb...
2021. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Sok hülye "rajongói" meg bekajálják a szövegeit...
2021. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Mi a véleményetek róla amit mond?

2021. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6. Te tag vagy nála? 😲
2021. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7 Nem.
2021. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De az első linkelt videót csak tagok tudják megnézni.
2021. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja átrakta, hogy csak tagok tudják megnézni
2021. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!