Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Dancsó Péter abba...

Zoknihegesztó kérdése:

Szerintetek Dancsó Péter abba hagyja a youtubeozást?

Figyelt kérdés
Ez csak egy felvetés de mostanában számomra unalmas és egyre több szponzorált videót tölt fel ami nem tesz jót a nézettségének és ebből azt szűrtem le, hogy gyorsan megszedi magát pénzel és új karrierbe kezd, elvégre nem lehet egy életen át bohóckodni az interneten.

2017. jan. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg dől a lé addig nem hagyja abba, mert nem csak ő él belőle, hanem egy teljes stáb aki mögötte van.


Ha neked most lett unalmas, akkor jó kitartó lehetsz, persze, nem tudom mikor kezdted el nézni.

Szerintem ritkán kell nézni és akkor vicces, nem unalmas, de ha több videót megnézel egymás után, akkor nagyon gáz tud lenni.


A youtube-on minden ilyen felkapott yt-er idővel ki lesz szolgáltatva a reklámozóknak, totál elkurvulnak.

Erről szól a yt, mivel egy csomó pénzbe kerül az infrastruktúra.

2017. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mivel egyre több videót ad ki és egyre többet dolgozik szerintem nem hagyja abba a közeljövőben
2017. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Félmillió retardált követi a csatornáját. Amíg vannak elegen, hogy megérje csinálni, fogja is.
2017. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hé, kikérem magamnak a retardált jelzőt! XD Amúgy már nincs annyi jó videója, mint régen, gondolom azért, mert szakmányban gyártja őket. Már ebből él, kell a pénz, na. Persze ha valaki ezt szóvá teszi neki, akkor rögtön irigy és fikázó, pedig elgondolkodhatna néha, hogy talán ennyi ember nem hülye, főleg, akik normálisan leírják.
2017. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát a mennyek országába már biztos nem jut: [link]
2017. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5ösnek

„Bizony, mondom néked, hogy ezen az éjszakán, mielőtt a kakas megszólal, háromszor tagadsz meg engem Péter.” - mondta Jézus.

Nos az első megtörtént 😆

2017. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!