Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Csirkevin...

Mi a véleményetek Csirkevin munkásságáról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Hm?
2021. márc. 2. 22:11
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ő valami 2000-es évekbeli valóságshow sztár?
2021. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez valami ilyen Family Guy vagy South park karakter mint Kula bácsi vagy a verekedős csirke?
2021. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én tudom ki az, egy nagyon harcos állatvédő, vegán aktivista, aki némi humort is belecsempész a tartalmaiba. Megtalálható facebookon, meg lehet, instán is, különböző vegán csoportokban is ott van. A véleményem róla ugyan az, mint a többi túlbuzgó állatvédőr, hogy aranyos, kedves, de kicsit néha fárasztó, nem követek ilyesmit, az erőltetést, bűntudatkeltést, térítést meg nagyon nem szeretem. Imádom az állatokat, meg a vega-vegán konyhát is, de ami sok, az sok. Kicsit mint azok az ismerősök (feltételezem mindenkinek van ilyen), akik napi 800 menhelyes képet osztanak meg, szomorú kutyusokról.
2021. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. Ő nem az a Korpádi Péter? Mert attól teljesen kész vagyok, olyan butácska szegény de okosnak akar látszani, és van mögötte pénz, különben senki lenne. Nem dolgozik, vegánok tartják el adományokból, de azért posztol tengerben úszkálós videót... Kész vagyok tőle, sok hülye vegán meg ezt pénzeli. Én magam ovo vegetáriánus vagyok, majdnem vegán egyébként. 2 évig vegán voltam. A véleményem, hogy a veganizmus nagyon radikális és szélsőséges, de ők tesznek a legtöbbet az állatokért minden értelemben.
2021. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát úgy Csirkevin, hogy csirke-win, vagyis "csirke győzelem"? Arra céloz a nevével, hogy a csirkék győzni fognak a húsevők fölött?
2021. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan valakínek tűnik aki 10x és képes megosztani ugyanazt a posztot hogy összeugrassza alatta a népet.


Amúgy imádom azt az oldalt. Máshol nem megy ilyen intenzív harc a két oldal idiótái között. :D

2021. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!