Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gina Carano ezt akarta elérni?...

Gina Carano ezt akarta elérni? Megérte neki a twitterezgetés?

Figyelt kérdés

Mai hír (vagy lehet hogy még tegnapi, nem tudom pontosan, a lényeg hogy friss), hogy Gina Caranot kirúgták a Lucasfilmtől, azaz ezzel együtt a Mandalorianból is, és az ügynöksége is megvált tőle.

Ezzel most így boldog? Valószínűleg tönkretette a teljes pályafutását, maximum pankrátorkodni mehet vissza, bár ahhoz meg már talán túl idős hogy versenyképes legyen.

Érdekelne hogy az a nő amúgy mit akart elérni az elmúlt hónapokban művel ámokfutásával? Elég vad amit leművelt. Nem lett volna egyszerűbb és kényelmesebb nem aláírni a következő évadokra? Vagy tényleg ennyire bekattant és Trump-szektás lett?



2021. febr. 12. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mit művelt le? Minden ember a twitterre szokta okádni a véleményét, Carano ezzel semmi újat vagy meghökkentőt nem tett, csak éppen nem hajtott térdet a twitter liberálisok hadának. Az, hogy ma ezzel valakit tönkre lehet tenni nem Carano hibája. Ő pont arról twittelt, hogy ez mennyire nevetséges és a náci időket idézi.
2021. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem olvastál ennek utána.

Nem amiatt rúgták ki mert téged idézve"nem hajtott térdet a twitter liberálisok hadának."

Azért rúgták ki, mert konteókat terjesztett amik az alkotmányos rend ellen szólnak (elcsalt választás), mert a maszkviselést ellenezte, ami szintén emberéleteket fenyeget, valamint mert relativizálta a holokausztot.

Ezek egyenként is súlyos dolgok, nem hogy még együtt. Csodálni nem lehet hogy kirúgták, inkább arra lennék kíváncsi ő vajon ezt akarta-e elérni, hogy kivágta maga alatt a fát, miközben jó pozícióban volt Hollywoodban, csak annyit kellett volna tennie hogy féken tartja a szélsőséges nézeteit.

2021. febr. 12. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem relativizálta a holokausztot. Hiába próbáljátok elferdíteni a valóságot.

Arról volt szó, hogy amit ma a vadliberálisok művelnek, az a náci időket idézi, amikor a nácik faji alapon gyártottak ellenségképet. A liberálisok pedig vélemény, politikai hovatartozás alapján gyártják az ellenségképet és próbálnak ellehetetleníteni mindenkit, aki nem az ő véleményükön van. Nagyon jól utánaolvastam, az elferdítéseiddel nálam hiába próbálkozol, nem hat meg.

2021. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 Persze a liberálisok mindig a hibásak. Nálunk is Magyarországon a liberálisok gyűlölik a színes bőrűeket mint "migráncsokat", igaz? Ők gyártanak "faji alapon ellenségképeket", hogy téged idézzelek, még véletlenül se a jobboldal... Vagy nem a jobboldal az, aki törvényben tiltotta meg a melegházasságot.

Trump is liberális volt ugye, aki falat emelt hogy a csóró mexikóiak ne tudjanak bemenni az országba?


Javaslom vagy tanulj történelmet, vagy inkább ne szólj hozzá ilyesmi kérdéshez. Egyelőre az, hogy a Disney nem tűri meg hogy konteókat meg egészségre és alkotmányos rendre veszélyes hülyeségeket szajkózó színésznő legyen a munkavállalói közt, elég messze van pl. a koncentrációs táboroktól, kristályéjszakától, vagy a hosszú kések éjszakájától.

2021. febr. 12. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Tehát csak azért, mert az egyik oldal etikátlanul viselkedik, ezért a másik oldalnak is szabad? Mitől másabb, ha egy fehér vagy fekete a rasszista? Szerintem ugyanolyan rossz mindkettő. Mellesleg Biden volt az, aki anno azt mondta, hogy az a fekete aki nem rá szavaz, nem igazi fekete. Ugye ez kicsit sem volt rasszista?

Persze szerintem nem lehet összehasonlítani az amerikai és magyar oldalakat, mert pl. az amerikai liberálisok Gal Gadotot rendszeresen, véresszájúan zsidózzák a tweetjeikben, míg ugyanezt itthon a jobboldal tenné. Szóval amikor az amerikai liberálisokat véded, akkor azért azon sem ártana elgondolkodni, hogy milyen eszmeiségű embereknek adsz igazat. De ez csak egy tanács. Mert nem biztos, hogy aki ott liberális, az ebben az országban is az lenne. Szerintem csak az mozgatja őket, hogy hol lehet többet mocskolódni, de ez lehet túl egyszerű.


Igen, még nincs hosszú kések éjszakája, piros pont Bidenéknek. Helyette van egy csomó pedofil botrány és gyanús öngyilkosságok, na és persze a blm, ami alatt kifosztottak több embert is, tönkretéve a tulajdonaikat. xD

Érzem is a jóságot.


Amúgy a Disney értékrendje is egészen fluid, mert amíg Carano hülyeségeit nem tűri, addig Kínának még azért is köszönetet mond, hogy olyan helyen forgathat, ahol olyan koncentrációs tábor van, ahova a kínai kormány záratja a muszlimokat és más nem kívánatos személyeket. Carano konteós hülyeségei = big no no, kínai koncentrációs táborok és egy színésznő, aki támogatja a kommunista diktatúra elnyomását = köszönjük.

2021. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Mellesleg Biden volt az, aki anno azt mondta, hogy az a fekete aki nem rá szavaz, nem igazi fekete."

Erről egy linket tudnál dobni? Köszönöm előre is!

Ha volt is ilyen, el tudom képzelni hogy az is egy félreértelmezett nyilatkozat volt. Ugyanis köztudott hogy Trump (mint nálunk Orbán) a gazdagoknak kedvez, míg az amerikaiaknál a feketék nagyobb része szegény (a a rappereket meg ezeket leszámítva), és Biden vállaltan segítene a feketék jobb életkörülményeinek megteremtésén.

Amúgy nem szavazott rá minden fekete, a gazdag feketék, mint pl. az a ripacs Kanye West vállaltan Trumpisták - nem véletlenül.

"Igen, még nincs hosszú kések éjszakája, piros pont Bidenéknek." - Már bocs, de nem én dobtam fel a magas labdát hogy az USA-ban náci diktatúra van...

"Helyette van egy csomó pedofil botrány és gyanús öngyilkosságok" - pont mint Magyarországon, Kaleta Gábor neve ismerős? Vagy az hogy pár hete is valaki öngyilkos lett miután a kormány járvány és tél közepén kilakoltatta?

Gal Gadot téma szerintem kamu, vele eléggé képben vagyok, őt kb. mindenki imádja, USA-ba különösen, az egyik legnagyobb szupersztár, kb. csak Scarlett Johansson meg Jennifer Lawrence akik hasonló szinten közkedveltek. A zsidózás irányába főleg Magyarországról szokás, itt a gyakorin is volt egy kérdés, ahol a szépségéről volt szó, kb. 4 embernek volt az az érve hogy "nem szép mert zsidó". Erről ennyit.

A kínai színésznőről nem tudok nyilatkozni, azt nem ismerem. De épp a másik oldal se szent ha már itt tartunk, amikor ki kell csinálni valamit, Brie Larson neve mond valamit? Csoda hogy azt a nőt meg nem ölték mert azt találta mondani hogy a fekete is ember...

2021. febr. 13. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jhcgmwj3NAc

Ez nem a teljes gondolom, én nem láttam, csak a felháborodó videókat róla. De nekem nem tűnik félreértelmezettnek.


Senki sem mondta, hogy náci diktatúra van. A szavazók viselkedése kezd hajazni arra, ahogyan a náci pár hívei viselkednek. Uh, gondolom te írtál a másik kérdés alá is, ott írtam, hogy ez hosszabb folyamat és nem egyik pillanatról a másikra történik. Nem azonnal gyilkolni fognak.


Csak azért, mert itt is vannak aktív pedofilok, még sehol sem lesz jó. xD Ez nem mentség.


Gal Gadot miért lenne kamu? Keress rá arra, hogy Gal Gadot Cleopatra casting tweets.

Ja, igen, ez a másik, az áltudomány és áltörténelem. Ahogy a nácik terjesztették az eugenikás nézeteiket egyetemeken is, úgy a filmipar nyomatja most ezt mindenki fekete lesz, aki fehér volt propagandát. Jó kis történelem okítás.


Uh, gondolom te a Brie Larson fan vagy akkor. Oda már ezerszer leírtam, hogy nem azért utálják, mert a feketéket embernek tartja (fekete utálói is vannak), hanem azért, mert egy ellenszenves, humortalan alak. Persze egyszerűbb mindenkit rasszistának bélyegezni, mint elfogadni, hogy nem fogja mindenki szeretni Brie Larson, mert neki is vannak hibái. Szerintem végre tedd túl magad ezen és akkor nyugodtabb életed lesz.

Egyébként pont egy ilyen Larsonos kérdés alá linkeltem be a Carano zaklatásokat is, lehet az is te voltál, Caranot már hónapok óta zaklatták a liberálisok twitteren.

2021. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*párt
2021. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Minden trump követi szektás tiszta kkk az egész olyanok mint manson követői. Nem tudom hogy tudta őket ennyire beidomítani. Ezek azok akik istenítik magukat mert ők aztán ellent mondanak a rendszernek azzal hogy nem hordanak maszkot. Mert ugye szokás szabadság van és ők nem birkák. Ja de pont hogy..
2021. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem ő volt a főszereplő.

sőt igazából simán cserélhető karakter amit hozott a sw ben.

ha meg gazdag, akkor mit siránkozzon egy soriban bukott szerepen?

2021. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!