Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemenyetek VV Szandikarol?

Mi a velemenyetek VV Szandikarol?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 21:14
 1/4 anonim válasza:
34%
Rákerestem. Megyek, kimosom a szemem fagyállóval.
2021. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sokan már nem is ismerik őt. Nagyon el van tűnve.


A kérdésre válaszolva, nekem nem volt bajom vele, semleges.

2021. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon ronda.
2021. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekre a VV-szereplőkre addig kíváncsiak az emberek amíg a villában vannak, utána ha onnan kijönnek 2 hét múlva már senki nem foglalkozik velük. Én kedveltem őt, szerintem szórakoztató lány volt, viszont amennyi év és ahány széria lement az ő villaléte óta, már nem hiszem, hogy bárki is foglalkozna vele ha még ha hetente is próbálna bekerülni a médiába valami botránnyal. Jobb, hogy "kivonult".


Egyébként kb. 3-4 évvel ezelőtt a budapesti KöKi Terminál BioHair Szalonjában dolgozott fodrászként és volt szerencsém az ügyfelének lenni. Én egy abszolút, kedves, jóindulatú és őszinte lányt láttam benne. Sokat beszélgettünk és nevettünk és a VV-s szerepléséről is beszéltünk. Nem nézte soha vissza magát még évekkel később sem, mert annyira nem szívesen emlékszik vissza az akkori önmagára. És azt is mondta, hogy eléggé megbélyegzik miatta.

2022. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!