Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed erről? Ki olvastam az egész bibliát. A családom Római Katolikus vallású. Gyermekként jártam hittanra. De úgy gondolom sok a korlát a Bibliában. Így nem lehet élni... házasságon kívül szex nincs. De ha valaki független fiatal miért ne? Bulizni se szabad... ha rá nézel kívánsággal egy nőre már az is paraznaság. Szoval a biblia lelki roncsot csinál az emberből.... én pl szeretem Istent, dolgozok becsületesen, nem iszok, se nem cigizek , kávézni napi 2szer szoktam de van mikor egyszer. Tisztelem az embereket. A többi meg a magán szféra de biblikusan nem lehet élni sok a korlát...
2021. febr. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Biblia egy régi könyv azóta fejlődött a világ.
2021. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ki az a hulye, aki a Biblia szerint el?
2021. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy kezdesz unalmas lenni...


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Most őszintén, mit írjak ide, hogy végre abba hagyd az ehhez hasonló kérdéseket?

2021. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy. A Bibliat manipulaltak.

Ketto. Szimbolumokrol van szo. Nem szo szerint ertendo.

Harom. Undorito, keresztenyietlen szar emberek allitjak magukrol, hogy ennek szellemeben elnek. Es lehet, hogy meg csak nem is buliznak.

2021. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!