Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lil Peep miért utálta az...

Lil Peep miért utálta az igazi nevét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik magyar Lil Peep fordítás alatt láttam, hogy valaki Gusnak hívta, de neki írta valaki, hogy utálta a nevét. Ezt amúgy én is több helyen láttam (főleg Instán), de nem tudom hogy miért.

Szóval valaki el tudja mondani, hogy miért?



2021. febr. 3. 17:04
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem a nevét utálta, hanem azt, hogy nem a művésznevén hívták azok az emberek, akik nem is ismerték. Azért választott művésznevet, hogy a rajongói (és mindenki, akit nem ismer személyesen) hívják azon a nevén és ne a keresztnevén, mivel ez már sokkal személyesebb. Úgy vélte, hogy Gus és Lil Peep két különböző ember/személyiség, ezért nem szerette ha idegenek Gus-nak szólították. :)

2021. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Tök legit amit az első leír, én is visítófrászt tudok kapni, mikor az ilyen ótvar fanboyok a polgári nevükön meg beceneveken hivatkoznak egy sztárra, mintha valami ezer éves világi cimborák lennének...
2021. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, már értem.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. febr. 3. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
#2: Ez az "érvelés" ott sántít, hogy attól, mert egy embernek a valódi nevét említed, még semmivel nem lesz közelebbi vele a viszonyod, sőt, még csak nem is fog annak tűnni.
2021. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván valóan nem, nem is ez volt a lényeg...
2021. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Drága 4-es!

Ez nem az én fejemből pattant ki, hanem Lil Peep mondta. Tehát nem én érvelek, csupán közvetítettem az infót. :)

2021. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván sokkal menőbb a "Kis Hugy" becenév, mint a valódi neve. Ebből is látszik mekkora gyökér.
2021. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Te hülyegyerek, Peep-nek becézte az anyja. Innen ered a művészneve!
2021. febr. 4. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván sokkal menőbb a "Kis Hugy" becenév, mint a valódi neve. Ebből is látszik mekkora gyökér."


Na ezért kell iskolába járni, nem ellógni angolórákról, és akkora nem égeted be magad ilyen hülyeségekkel. Pláne mikor okoskodni próbálná, sikertelenül.


A "hugy" szó amire te gondoltál az az angolban a "pee".


A peep-nek több jelentése is van, de a "hugy" semmiféleképp nem tartozik közéjük.


[link]


Javaslom olvasgass kicsit, hogy legközelebb ne írj hülyeséget, és ne égesd be magad.

2021. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!