Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Exatlon Ricsike miért kelti a...

Exatlon Ricsike miért kelti a balhét?

Figyelt kérdés

Állítás szerint kibeszélték egymást és ez bomlasztó.


Minden részben eddig másról a háta mögött beszély a Ricsike másokról.


Az tiszta sor, hogy iszonyat sok sérülése van és ez látszik is, ebből merít erőt. De kétszínű idáig nem volt.


Most mi ez a mások háta mögött kibeszélés? Mert ő ebben profi.



2021. febr. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a szerepet írták neki a műsor szerkesztői. Nem igazán érdemes komolyan venni olyasmit, amit a műsorban látsz. A színfalak mögött irányítják a narratívát, hogy meg tudják tartani a nézőket és érdekesebbé tegyék a műsort. Ezt nyilván konfliktusokkal a legegyszerűbb elérni vagy a konfliktus látszatával.
2021. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam, de lehet...
2021. febr. 2. 19:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, h nincs megrendezve, Csak tegyük fel a játék kedvéért. Ha már olyan helyzetben vagyok, hogy itthon nézik a többiek én meg nem tudom nem hallani, mert üvölt a tévé... Szóval ha nem megrendezett, akkor mi rák?
2021. febr. 2. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél, hogy ki fog esni? Mondjuk erre van esély. De megint a másik háta mögött beszél ki másokat. Saját erkölcsi értékének nem felel meg. Tiszta nárcisztikus viselkedés.
2021. febr. 3. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ricsi így próbált erőt meríteni, mivel végig tudta hogy ő a leggyengébb a csapatban. Próbálta összeugrasztani a csapatot egy ilyen kis semmiség miatt. Viktor naív volt és mindent elhitt Ricsinek, így már csatlósa is volt. Mindenesetre én örülök hogy kiesett, jó nagy szarkeverő volt.
2021. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bírtam addig, míg nem kezdett el kavarni. Iszonyat akarás és erő volt benne. Az érzelmei nem telejsek, nem tudja megélni ezeket és emiatt láttam, hogy küzd. Szerinten sokat tanult. És ő nyertesen ment haza. De ez a kavarás a végére nem kellett.


Lehet tényleg taktika, segélykiáltás, védekezés volt ez.

Az is lehet, lelkileg turbulens közegben ez jött ki belőle, amit normál körülmények között szabályozni, kontrollálni tud.

Az elején nem volt ilyen.

2021. febr. 6. 13:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh, találtam egy ilyet: [link]
2021. febr. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!