Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Szabó Kitti vagy...

Szerintetek Szabó Kitti vagy Kovács Dóri jobb anyuka?

Figyelt kérdés
Nekem a Kitti egyébként is szimpatikusabb, szerintem ő inkább az az igazi anyuka típus, de kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is.

2021. febr. 2. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani, mert nem látod 24/7ben az életüket. A face, az insta, a youtube mind egy szerkesztett szelete a valóságnak.

Eleve nincs olyan, hogy jobb anyuka. Mitől jobb x, mint y?

2021. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek????
2021. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A vlogokból nekem az jön le, hogy Andrist Dóri egyedül ellátja, Tomi keveset segít. Kittiék meg már a tavaszi karanténnál panaszkodtak, hogy nincs segítségük, nem bírják a gyereket. Ketten vannak 1 gyerekre..
2021. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szabó Kittinél kb semmi nem derül ki a neveléséből, csak annyi, hogy előadja állandóan ezt a műpanaszkodást, amire vevő az anyaközösség.

Hogy mennyire ki van..

Nekem nem hogy napra, hanem majdnem órára pontosan egy idős vele a gyerekem, egy kórházban szültünk, eleinte szimpik voltak a videói, de már kezd erőltetett lenni. Csak elbírnak már azzal az egy gyerekkel tán ketten úgy hogy a nagyi is milyen fiatalos meg elviszik magukhoz, nekem nincs nagyi sem..De jó tudom erre vevők az anyák, a panaszra.

2021. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Mármint nem vele, hanem a gyerekével egy idős az enyém :D
2021. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akkor lehet megmondani, amikor már a gyereküknek saját családjuk lesz.
2021. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Imadom Kittit de rengeteget van a gyerekével Kitti anyja is szóval én sem ertem ezt a rengeteg panaszkodást. Dóri meg hagyjuk is borzalmas az egész nő gyerekes, neki nem kellett volna még gyerek ráadásul a gyerekével reklámoz pénzért
2021. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
nem voltam még egyik gyereke se, szóval nem tudom
2021. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Dóri egy álomvilágot épít maga köré, és csodálkozik, ha nem fenékig tejfel minden (bár mondjuk neki az, így könnyen beszél). Rózsaszín, csillám, erőltetett megjátszós videók... nem tudom milyen ő a valóságban, de valami azt súgja, hogy egy kis szürke egérke, baromi önbizalomhiányos szegény.

Kitti szereti elhinteni hogy mennyire maximalista, de közben meg a videóiban vár igazolást arra, hogy baromira elhagyja magát és igénytelen. (ezt mind úgy mondom hogy bírom őt, és követem, csak kicsit túltolja már ezt a vonalat). Tök jó, hogy a családja tudja segíteni, de ez nála eléggé felborult szerintem, rengeteg minden van neki biztosítva úgy, hogy valós teljesítmény kevés van mögötte. Ilyen körülményekkel két kezem összetenném, nemhogy még panaszkodjak meg látványosan elhagyjam magam

2021. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!