Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz ez a BTS-es Jungkookal...

Igaz ez a BTS-es Jungkookal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval több helyen is olvastam már a sasaengektől ezt a két infót:

1.Jungkooknak legfőképp azért van apartmanja,hogy ott fogadja a prostikat

2.Eldöntötte hogy többé nem akar komoly kapcsolatot, inkább csak random lányokkal össze fekszik.


Twitteren és a Quora nevű alkalmazáson olvastam ilyeneket de nem tudom hogy higyjek e ennek (mármint tényleg ennyire félre ismertem Jk-t) vagy nem érdemes ezzel foglalkoznom mert csak kitaláció..



2021. jan. 16. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

egyrészt nem kell neki prostihoz menni talál ott kalandot... de ne gondold hogy az idolok annyiszor randiznak mert ha annyi randijuk vagy alkalmi éjszakájuk lenne akkor eléggé mennének a komolyabb pletykák és ki is derülne az ottani újságírók által!

az meg ha egy tagnak van saját háza az egyértelműen azért van mert van neki nője!

ugye az idolok mind együtt élnek egyrészt sokkal jobb ez mert több időt takarítanak meg ezzel!

egy helyről viszik egy helyre hozzák őket


és biztos hogy akinek van külön háza na annak barátnője vagy barátja van!

ugye nem szokás a közös koleszba vinni lányt vagy fiút (legalábbis nagyon gáz és illetlen a sikeres csapatok abszolut nem csinálják a manager is tiltja ezt)

2021. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
és elvileg van barátnője az a tetováló csaj... csak ezt a bighit nagyon pofátlanul letagadta hogy ők csak nagyon közeli barátok ":DDD
2021. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11, jah csak szerencsétlenek nem mehetnek le egy clubba felszedni csajokat, mert 2 perc alatt vége lenne az egesz bts-nek... sztem pont hogy a hivatásos luxi csajok számukra a legjobb megoldás akikkel akár meg szerződést is iratnak... nem lehet ez egyszerű nekik
2022. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!