Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz ez a BTS-es Jungkookal...

Igaz ez a BTS-es Jungkookal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval több helyen is olvastam már a sasaengektől ezt a két infót:

1.Jungkooknak legfőképp azért van apartmanja,hogy ott fogadja a prostikat

2.Eldöntötte hogy többé nem akar komoly kapcsolatot, inkább csak random lányokkal össze fekszik.


Twitteren és a Quora nevű alkalmazáson olvastam ilyeneket de nem tudom hogy higyjek e ennek (mármint tényleg ennyire félre ismertem Jk-t) vagy nem érdemes ezzel foglalkoznom mert csak kitaláció..



2021. jan. 16. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én a koreai idol bizniszt ismerem, a nyakát kitörnék ha prostizna úgy, hogy a nyilvánosság is tudjon róla. Valószínűleg rosszindulatú pletykák.
2021. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerezz már életet...
2021. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Lol
2021. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha igaz is mi köze van hozzá bárkinek ? 😂😂😂

Ettől egyáltalán nem lesz rossz ember férfiként meg azért vannak szükségletek😅

Barátnőjük nem lehet az fix,de azért papi megtartóztatásba nem kényszeríthetik.

Ilyen ez a idol szakma. Azért ilyen kelendő,mert mindenki számára fogyasztható. Az idolok a felét sem mutathatják(és sokan nem is akarják) a hétköznapi énjüknek. Van akinek félig van akinek negyedig,de sokaknál az egész csak egy felvett szerep.

De ez szerintem mindegy,mert végsősoron erőt adnak irányt mutatnak és jó zenéik vannak,illetve pozitív példát mutatnak 😁


Köszönöm,hogy végigolvastad 18/f

2021. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért utálom a Twittert meg a Quora-t, mert ezeken a helyeken a fandom legtoxikusabb tagjai összegyűlnek. A quorán is szinte csak ilyen sasaeng infós kérdések vannak, és mindegyik mást ír. Van egy olyan, ami szerint Jk-nak 6-7 évig volt barátnője a Gfriend-es Umji. Egyiknek se kell hinni, az ‘igazi’ sasaeng-ek megtartják maguknak az infókat, vagy pénzt kérnek érte.
2021. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

@19:06


Ezt valami félelmetes volt olvasni hogy 18 évesen ennyire egy 12 éves rajongó kislány szellemi szintjén mozogsz.

2021. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Az összefekszik egybe van
2021. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Hogy előtt vessző van, ha tagmondatokat kötsz össze vele
2021. jan. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg ne támadjuk már le szegényt nem tudhatjuk, hogy mióta ismeri a bts-t, vagy hány éves. 12 évesen én is simán bekajáltam volna ilyeneket, ha szembejön velem, és ezt nehogy sértésnek vedd!!


Szóval a kérdésedre válaszolva, 98%, hogy baromságok. Ezt mint kpop idol nem tehetik meg. Gondolj csak arra, hogy mi történne velük, ha kiderülne, vagy valamelyik lány elszólná magát.

2021. jan. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
És mi ezt innen Magyarországról szerinted honnan tudhatnánk, hogy igaz-e...?
2021. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!