Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ruben miert masolja Zsozeatyat...

Ruben miert masolja Zsozeatyat? Minek rustozik? Miert nem tud egyedi tartalmat gyartani?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha Ruben 0 tartalmat csinálna, akkor nem lenne ekkora támogatás mögötte. Az nem manipulálás hogy felállított egy célt, egy olyan célt ami még egy magyarnak se ment a Twitchen, és összehozták neki a nézők. Nem játszik semmivel? A streamjei 80-90%-ban játékokkal telnek ahogy elnézem, a beszélgetéseket meg melyik néző nem szereti? Ezért hallgatnam az emberek interjúkat, podcasteket stb. Amit leírtál abból semmi más nem hallatszódik ki csak az irigység. Gondolom unszimpatikus, hogy valaki megél abból amit láthatóan élvez és imád. Ez a 4k sub is neki 4-5 millió forint 1 hónapra + a donatek, bitek stb.
2021. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Urisn egy nemzetközi elemzővel van dolgunk!

100% hiteles információkat hallhattunk a 11es kasszánál nberek!

Ne legyetek bugrisok, higgyetek neki!

2021. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#11 Látszik Ruben fan vagy. Ember, Ruben már rég befutott streamer, már azt csinálhat amit akar, megvan neki a nézettsége. Ha chattel beszélget az nem tartalom, baromira nem az. Streamjei 80-90% játékokkal? Te miről beszélsz ember? Ez max 2 éve lehetett igaz. Manapság a streamjei abból áll, hogy pofázik a nagy semmiről és a chat kérdez és rájuk válaszol, utána elmegy kaszinózni, ahol szintúgy ugyanezt csinálja, és maradék részben éppen Fall Guyst, 60second, vagy valami más játékkal játszik. Azt is csak azért, hogy kiszolgálja azokat, akik játékért akarják nézni, mert Rubent őt rég nem érdeklik már annyira a játékok, hogy folyamatosan játsszon, ezért állnak a streamjei chat beszélgetéssel és hihetetlen módon ennyi elég neki már. Már streamer folyamatosan próbál új tartalmakat csinálni, új gamekkel játszani, ez a pali meg semmit nem csinál. Fellövi és pofázik a chattel. Türelmes, idiótákat leoltja és ennyi. És ezt képesek nézni aktívan 1000-2000 és képesek neki donatelni, bitelni, subbolni...stb.

Ez a subrekord is szerinted mi ha nem manipulálás? Jaj ne dőljél már be annak, hogy rekordot akart felállítani meg ilyen hülyeségeknek. Kérlek nyisd ki a szemedet és lásd a világot. Ő nagyon jól tudta, ha eléri a 3000 subot, akkor utána megfogják tolni még jobban a nézők, mert akkor már mindenkit elkapott a hype érzés és akkor mindenki lőtte bele neki a lóvét. Szerinted ez mi ha nem manipulálás? Lehet csavarni a szavakat, hogy ez egy cél, nem ez nem cél volt. 3000-nél rég levehette volna a számlálót, de nem tette direkt hagyta. 4200-nál is azért vette le, mert kapcsolt, hogy lehet egyes embereknél már kiveri a biztosítékot ezt, és nem akart magának problémát ebből. (Lásd a nézők mentek már Vr-hoz át, feszkót kreálni). Meg akkor szerinted ez a bányász vonal is mi nála? Pali már, elvileg egy bányászoldallal felvette a kapcsolatot, hogy utána aki beírja a kódját utána kap érte valamennyi százalékot pénzből. Na már most Ruben ezt szépen előadja majd a chatnek, hogy bányásszatok, mert ingyen van, jó passzív bevétel....stb és használjátok az ő kódját és nektek olcsóbb lesz, igen ám de neki az + haszon lesz. Hiába 0 valamennyi kap, sok nézőből összejön egy elég jó összeg majd. Ez a bajom vele piszkosul, hogy megint 0 dolgot csinál és megtud belőle élni és nem látják ezt az emberek.

2021. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Oké oké csak mondod hogy nem tolja semmjvel, de az elmúlt 1 hétben alt f4-ezett, jump kingezett, fall guysozott, gta onlineozott, 60 secondsöt tolt mik ezek ha nem játékok? XD mondta hogy májusban lesz vagy 8 féle új game megint (resident evil, több másik horror, subnautica új része). Mondod hogy mennyi kaszinózik. A pali 8 órát tolta ebben a hónapban és ezek publikus számok csekkold le trackeren őket. 8 óra egy hónapban hú tényleg csak kaszinózik XD Csak nem értem minek kell hazudozni olyanokról amik mindenki számára elérhető adatok. Tényleg annyira látni az irigységet.
2021. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 DiegoCosta89 ***** válasza:
71%

Én nem nagyon nézem már rubent, mert a munkámból adódóan nem sok időm van ilyenekre, viszont az vitathatatlan hogy elképesztő dolgokat ért el. Szegénységből jött, 23 évesen pedig saját lakást tudott venni pesten önerőből. Ilyenről ki ne álmodna?

A stílusa, a viselkedése, a kinézete vagy a levegővétele (stb) lehet megosztó, ahogy mindenkié. Mármint nem tudsz a világon olyan személyt mutatni akit mindenki imád és szimpatizál vele. Az meg hogy milyen kontentet gyárt...kinek mi köze? Én megmondom neked pl hogy mivel kéne játszanod, mit kéne csinálnod? Ugye hogy nem. Egyébként gyorsan lecsekkoltam tényleg sok játékkal tolja, ez vitathatlan, ahogy az is, hogy amíg néztem anno, mindig a beszélgetős streamek érdekeltek (ahogy a vrnál is), mert baromiértelmes a srác, és borzasztóan jó meglátásai vannak. Mindenkinek joga van azt streamelnie amit szeretne. Ha ő 0-24 csak azt streamelné ahogy eszik vagy alszik, ahhoz se lenne senkinek köze nem igaz? Ha nem tetszik, elkattintasz és meg van oldva. Nyilván azért nézik ennyien, mert szórakoztató. Nekem is sok streamer nem tetszik, sokan erőltetik a fortniteot vagy a gta rp-t a pénz meg a nézettség érdekében, mégse szólom meg őket, mert ha azzal akar játszani hát tolja. Szóval tényleg nem értem néha ezeket a kommenteket srácok.

És nyilván nem azért fizet elő neki 4200 ember mert rossz tartalmat csinálna.

2021. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%

#15 Az túlzás szegénységből jött, mert ő és bátyja is egyetemet végeztek. Apja meg katona volt, szóval nem mondanám szegény családnak. Itt senki se a külsejét szidja, hanem a kontentjét. El vagy tévedve apukám, te nagyon, mert a nézők a fizető subok és donatelők, mondják meg a streamernek mivel játszanak. Ezt egyedül kb VR tartja be, hogy ők hűek a nézőihez és az íratlan szabályokhoz. Ruben meg fog GTA Rp-zni mondta is, de emlékszek én arra, amikor szét savazta az rpt és most mégis rpzni, fog mert több pénzt akar és nézettséget, illetve ezt akarják a nézők is. 4200 sub annak le is vonhatod a felét, de még lehet annak is a felét, mert giftek teszik ki. Elég ha van neki 10 db olyan nézője, aki olyan anyagi helyzetben áll, hogy lazán 400-500 subokat osztogathat ki, ha épp olyanja van. Szóval sub szám ilyen szempontból becsapós, mert amíg az a 10 db tehetős nézője nézi, addig nincs pánikra oka, de még utána se, mert 500 subbal is vígan el lehet már. Arról ne is beszéljünk, hogy a pali bányászgépet vett és még a saját kódját is nyomatja a nézőinek, hogy ezáltal is támogassák. Egyszerűen gusztustalan, hogy mennyi pénzt akar kisajtolni a nézőiből és nem látják ezt az emberek. Használják vígan a kódját majd a bányászáshoz és ő meg abból baromira sokat kaszál....

Pedig még emlékszek ano milyen szerény volt, amikor anyagilag nyilatkozott, hogy neki nem kell a pénz, ő bőven el van ami twitchből jön, ő nem akar drága kocsit, sőt kocsit se. Mostanra meg teljesen kifordult magából és mindent beakar kebelezni. Undorító ez...

2021. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Régebben még amikor fortniteozott néztem rubent, néha néha belenézek a streamekbe és teljesen kifordult magából.

Nem akarom bántani de ha nem lenne egy két elvakult követője nem lenne ennyi szubja. 1800-2000 szubot biztosan pár ember dobott össze.

Amikor esett a nézettség akkor vette a kutyát.

Most a bányászgép, gta. Mi lesz még?

Rövid időn belül ott lesz a drágá autó is.

Tipikusan azaz ember aki csak húzza le a nézőit.

2021. máj. 4. 00:25
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

Amikor esett a nézettség akkor vette a kutyát..ember te hallod magad? Ilyet csak egy megborult beteg elme gondol. Akkor Zsozé is a nézettség miatt csinált gyereket XD

Az hogy egyetemet végzett azt jelenti hogy gazdag családból jön? Annyi sztorit mondott már. Felnőtt koráig 4-en fürödtek 1 kád vízben, az anyja vitte bicajjal kiskorában suliba, aztán gyalogolt minden nap később, nem volt saját gépe vagy tv-je se, és elmondta hogy úgy tudott menni egyetemre hogy nyáron kiutazott kanadába mosogatni egy táborba, hogy a fél évre a 200 vagy mennyi ezret tudja fizetni. Csak tényleg gondoljátok már át amit írtok. Lehet hogy nektek nem tetszik a kontentje, de tényleg nem tudtok olyat mutatni, akit mindenki szeret. De ha valakit nem csípsz, ne egyből a rosszat feltételezd már róla mindig. Ez a bányászat is. Eddig egy 2070-es volt a gépemben és nem is tudtam hogy lehet pénz csinálni vele. Pörgetem mióta beszélt róla, és már 30 dollárt kiszedtem belőle, és tényleg semmit nem kell érte csinálni. Ő meg kap ebből 0,25%-ot (annyi, el lehet olvasni), cserébe nekünk meg nekünk kevesebbet von le az oldal. Ha te bányásznál, inkább mondanád a nézőidnek hogy "van kódom, de nem adom meg, fizessetek csak többet"? Tényleg annyira rossz látni az ilyen mentalitást itt a kommentek közt. Szerintem pont rubenen meg a vr-on nem látszódik hogy érdekelné őket a pénz. Janiéáknak luxus tesla meg társai, rubennek meg saját lakása van már, és látszik hogy ez neki elég is. Ha ruben pénzéhes, akkor a többi streamer akik hetente csinálnak subathonokat, vagy 0-24 kint van a donate goal vagy sub goal (karthas, pingendli, kittina stb) ők mik a szemetekben? Ezen kéne elgondolkodni és befejezni ezt a mentalitást, mert tényleg amikor már abban is csak a rosszindulat van, hogy a másik kutyát vesz, akkor ott fejben nem minden oké.

2021. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!