Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ruben miert masolja Zsozeatyat...

Ruben miert masolja Zsozeatyat? Minek rustozik? Miert nem tud egyedi tartalmat gyartani?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Biztos, hogy kopizza? A Rust Zsoze privilégiuma, vagy megvette a kizárólagos játszási jogokat?

Félreértés ne essék, egyiket se követem, de a kérdés így nem valami korrekt.

2021. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Zsozéatya is csak "másolja", mert épp az a játék a felkapott. Ismertebb külföldi streamerek (Shroud, Pokimane, XQc, stb.) még decemberben csináltak egy közös streamet a Rustból, amiatt lett újra felkapott és ezért kezdett el játszani vele több magyar streamer is, hátha őket is most a játékot körülvevő hype miatt többen kezdik nézik. Nem Zsozé kezdte el ezt.
2021. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy ingyenélő kö csög
2021. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Most néztem utána. Ruben 2 nappal előbb kezdett el Rustozni mint zsozé. Szóval hogy lenne copy?

Meg ruben úgy nyitott hogy saját privát whitelistes szerver, zsozé meg publicon nyomta. Illetve december végén mondta ruben, hogy rá fog erre nézni.

Nem értem, most akkor minden magyar pl kriszjadvice copy aki fortniteozik vagy dayz-zik? Vagy te is copy vagy mert élsz és ezzel másokat másolsz akik szintén élnek? XD

2021. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Jajaj nehogy, félreértés ne essék! Az 1es egyiket sem követi!!

Ne legyetek ..cik, ne értsétek félre!!


(Bár nekem fogalmam sincs, hogy ki az a Ruben... XD)


Amúgy meg ennyi erővel mindenki másol mindenkit.

Az a lényeg, hogy jó legyen.

Atyánk jó.

Akik meg szintén rüsztöznek vagy örpéznek és nem jók... nem lesznek tolvajok vagy másolók.

Csak nem nekik való.


Illetve ha azzal a dínóval játszanak, amelyik akkor jelenik meg ha nincs net, a kutya se nézné.


Leginkább ezek a játékok pörögnek.

Nem bonyesz.

2021. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Meggugliztam Rubent...

Hogy én miről maradtam le ?!

Eddig nem is éltem igazán!

2021. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ruben mindenkit masol, de nyomi rust se megy neki
2021. márc. 25. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂

De valaki nagyon oda és vissza van érte, hisz 0-ra le van szavazva az 5ös.

Mennyi nyomi van már itt...

2021. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem tudom megérteni Ruben az aki 0 tartalmat csinál már a twitchen és mégis 1000-2000 nézik átlagban, és most 4000 subja van. A pali akárhányszor streamel, csak pofázik arról, milyen iskolába járt, milyen élményei voltak, mikor vesztette el...stb Ezt csinálja minden streamjében és ezt nézik. Már játszani sem játszik, vagy ha igen akkor benyomja a kaszinót, hogy csak klikkeljen és ugyanúgy pofázik. Egyszerűen annyira dühítő, hogy semmi tartalmat nem rak a streamek alá, csak pofázik ugyanarról, mint amiről szokott és elég ez a embereknek és nézik nem is kevesen. Ráadásul annyira tudja manipulálni az embereket, hogy 4000 subot is összehozott most, mert direkt kiírja sub goalt és az embereket buzdítja a poénos, vicces szövegével, hogy subboljanak rá. Úgy csinálja mint Nessaj, csak jobban előadja magát és egyszerűen az embereket megveszi a pali kilóra. Vicc ez a Ruben gyerek. Nem értem twitchen miért nincs letiltó funkció, hogy ne lássam azokat a streamereket, akik élből triggelnek, ha már meglátom a nevét. Mindennel foglalkozik a twitch, csak ilyen alapfunkciót nem tesz bele.
2021. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miért Rubent istenítik mikor Zsozénak több szubja van.
2021. ápr. 29. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!