Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vv10 Virág miért olyan csúnya...

Vv10 Virág miért olyan csúnya smink nèlkül?

Figyelt kérdés

Ha ki sminkelni magát tök szép, de anélkül szerintem nagyon csúnya... tényleg ennyit szàmít a smink?

20/f



2021. jan. 14. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert leélt azért gáz smink nélkül.Aki szép annak nem kell 6 tonna vakolat
2021. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De még csak 18 éves ...
2021. jan. 14. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
És?Attól lehet vki leélt.Mi köze ennek a korhoz?Elég az esetleges rossz életmód is ehhez.Hadd ne soroljam:cigi,alkohol stb...Vagy a genetikája ennyire rossz
2021. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért nem láttál még csúnya fiatal lányokat? Igen, a smink nyilván mindenkit sokat dob, és van, aki anélkül csúnya, van, aki nem.

[link]

2021. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Rakerestem erre a lanyra, mert nem tudtam, hogy ki ez.

Teljesen atlagos smink nelkul, nem csunya. Sot, szerintem sminkkel sem sokkal szebb, mint nelkule, ugyhogy nem tudom, te hogy latsz ekkora megdobbento kulonbseget.

2021. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen átlagos smink nélkül.

És mi az, hogy "miért néz ki így smink nélkül"? Mert így született? Neked miért olyan az arcod amilyen? Mert ilyen a genetikád, ezeket a jegyeket kaptad és valószínűleg nem akarod őket műtéttel megváltoztatni. Akkor meg mi a kérdés?

Vagy igazából csak jöttél ide kibeszélni hogy "mennyire csúnya" (nem az, láttál már te nőt smink nélkül életedben?)

2021. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Sminkben ronda, anélkül egy fokkal jobb.
2021. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most nem azért ,de nézzétek már meg visszamenőleg instán a 7.ik képét, hogy néz ki....
2021. jan. 14. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Normálisan.

Wow, nem egy 10/10 bomba model 0-24 mekkora csúnyaság már -_-

2021. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Én pl a leéltre jó példát tudok mondani személyes környezetből még régről 14 évesen ismertem meg, mármint ő volt 14 akkor már pasizott egy smink nélkül is egy bájos szép arcu jó testű vékony lányzót. De sajos sok ésszel nem áldotta meg a sors a pasijait hamar váltogatta és meg is alázták őt amit hagyott. Mostmár gyereke is lett, és leharcolt, leélt lett! Lóg a melle a a hasáig, kopaszodik, igénytelen lett árnyéka önmagának. Pedig régen kifejezetten beképzelt volt a külsejére... hát meg kapta.. szóval valóban van olyan hogy valaki lelakott cigizik rendszeresen terhesség alatt is nyomta így a fogsora se valami szép. Azt hogy valaki csúnya smink nélkül az genetika főleg, szubjektiv kerdes és életmód is befolyásolja! No de ha valaki egészségtelen az is látszik, vagy csak szimplán csúnya.. minden esetre sok lány csúnya smink nélkül a szép arcuaknak kevés smink is elég.
2021. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!