Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy Csutinak, hogyan van...

Egy Csutinak, hogyan van ilyen kategóriájú nője?

Figyelt kérdés

Maeugye Kulcsár Edina a gyerekei apja. Ne essék félreértés nem csúnya , de olyan kukikalap egoista és tenyerbemászó...

Nem értem hogy lehet olyan személyiséggel bevágódni


2021. jan. 11. 20:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval irigy vagyok, de azok alapján amit írtál mégis igazam van, mégha az a média felé mutatott arca is. Értem
2021. jan. 12. 10:15
 12/17 A kérdező kommentje:
A kedvenc sportolóimnak is fullos nejei vannak és sokkal gazdagabbak mégis imádom őket. Akkor hogy is van ez az irigység?
2021. jan. 12. 10:17
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Álszent vagy nem írígy!
2021. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ennek a nyomingernek sztem a Berki a példaképe.. elég sok mindenben hasonlítanak.. 💩
2021. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a Csuti néven nevetek, mert az általában a Judit (Jutka --> Csutka --> Csuti) beceneve szokott lenni, több ilyen Juditot ismerek.
2021. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Csuti sem olyan tuskó, mint amit a médiában mutat. "


Én nem ismerem. De aki képes ellenszenvesnek kiadni magát a médiában, azt nagy észlénynek nem tartom. Győzikéről szokták mondani, hogy megjátssza csak a hülyét. Mintha ez erény lenne.

2021. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy lehet Csutinak hívni egy férfit, nekem inkább egy kutyanévnek hangzik. :D Nagyon nem bírom ezt a fickót amúgy, tenyérbemászó, mesterkélt, stb stb
2021. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!