Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér miért követte el ezt a...

Puzsér miért követte el ezt a Karantén Karácsony című videóját?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel lerombolt a hitelességét.

2020. dec. 30. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek, nagyon cringe, ez viccnek/paródiának is rossz, kb az Aradi-Varga színvonalán van. Borzalmas az egész, miközben fennhangon pocskondiázza mások szórakoztatóipari hitványságait.
2020. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

figyelemfelkeltés, médiahack. tudja, hogy erről beszélni fognak és sejtette, hogy van, aki erre vevő. őket így könnyebben éri el, mint máshogyan, ezért megpróbálta és elképzelhető, hogy be is jött neki. szerintem fog is róla beszélni valamikor, hogy miért tette és hogyan értékeli a sikerét.


szerintem is messze van a megszokott Puzsér színvonaltól, de egynek elmegy, engem nem zavar - ha nem tetszik, kikapcsolom és nézek mást helyette.


Puzsér már az X-Faktor szereplése során is megmondta, hogy nem riad vissza az általa lenézett szenny eszközként használatától, ha lehetőséget lát rá, hogy azt olyan módon tegye, hogy az számára még elfogadható legyen és elősegítse a saját értékeinek átadását vele.

ironikus módon én is az X-Faktorban figyeltem fel Puzsérra. pedig egyébként az X-Faktort is csak véletlenül néztem meg, mert egy ismerős szerepelt benne. előtte nem követtem Puzsér munkásságát, viszont azóta jobban figyelek rá - bár nem bírok mindent egyformán, amit csinál.

ugyanígy előfordulhat, hogy valaki emiatt a karácsonyi baromkodása miatt fog felfigyelni rá és ha megnézi, hogy ezen kívül mi mást szokott még csinálni, talán még értéket is lát benne és nőni fog tőle a tábora.


ezt a karácsonyi videóját 110 ezren nézték meg. ez mintegy 2x több, mint a nézettebb videói 50-60 ezres nézettsége és 10x több, mint a legtöbb videójának átlagos 10-20 ezres nézettsége. (van persze néhány 80-125 ezres nézettségű videója is, de azok jóval ritkábbak. ez pedig drasztikusan eltér azoktól, így esélyes, hogy egészen más, új közönséget is elér általa.

2021. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bírom a csávót, mert aki követi, az tudja hogy egész évben valami sokkal nemesebb, közérdekűbb dolgokat csinál. Ez csak olyan ökörködés volt.

Van a YouTube-on a Hardtalk vitasorozata, na ott megmutatkozik az igazi Puzsér, amiért szeretni lehet és kell. Érdemes meghallgatni.

2021. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!