Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem változott...

Csak szerintem változott Sebestyén Balázs viselkedése, hozzáállása rossz irányba?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdezném, akik tényleg követik Balázst.


Én már vagy 6-7 éve meghallgatok minden rádiós adást felvételről. Régen nem tudtam elképzelni, hogy azt mondjam, hogy nem hallgatom őket tovább, de mostanában egyre több olyan szituáció van, amikor csalódom bennük. De vannak még mindig nagyon vicces megszólásaik, amiket élvezet hallgatni.

Engem az zavar elsősorban, hogy úgy érzem, hogy felkészületlenül állnak a témákhoz. Sokszor, mintha csak a hír címét olvasták volna el meg a hozzá tartozó képet, videót megnézték volna és így kezdenek el beszélni róla (szerintem nem csak azt az 1 cikket illene elolvasni mielőtt beszélni kezdenek róla, hanem komolyabb utána olvasást is illene tenni). Igazából valószínűleg Jani és Feri még felkészült, de Balázs csak úgy belevág az elemzésbe a saját elképzelése szerint. És mivel elnyomja a fiúkat így a valóság mindig háttérbe kerül.


Hogy egy példát említsek: https://www.youtube.com/watch?v=NbGvc1E7ipM

Nem lett volna nehéz utána olvasni az amerikai monolitnak, mielőtt lefikázza a magyart.

Vagy a héten volt, hogy Balázs felolvasott sms-eket arról, hogy a hallgatók mennyit utaztak, hogy szerelmükkel lehessenek. Az egyikben valami olyasmit olvasott fel, hogy munka után elindult és 6 órát vezetett, hogy a hétvégét a szerelmével tölthesse. Balázs elkezdte a többieket győzködni, hogy ez a hallgató minden nap 6 órát utazott, a fiúk meg próbálták meggyőzni, hogy nem (végül a fiúknak sikerült Balázzsal még egyszer elolvastatnia).

Oké, hogy ezekben az esetekben nem igazán sérül senki, meg tök mindegy, de nagyobb dolgokban is tudnak elég érdekeseket mondani.


Nem egyszer leszólták a rádióban a magyar újságírást, hogy nem a valóságot mondják el, miközben ők is egy adott történetből elmondanak valamit, ami számukra fontosabb, majd körítenek még hozzá nem keveset.


2020. dec. 19. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Most az a bajod hogy beszóltak pamkutyának az ócska semmitmondó szponzorált videóik miatt?
2020. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sebestény Balázs kicsit béna, de a miénk.
2020. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Balázs sosem volt az értelem nagydoktora. Egyszerűen csak bele tanult, hogy hogy kell produkálni magát annyira, ami már jól eladható, de még nem basszák ki érte egy műsorból.
2020. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
SEBESTYÉN BALÁZS NEM IS LÉTEZIK. Ez csak egy optikai csalódás
2020. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Elég nehéz volt beszólni úgy Pamkutyáéknak, hogy eddig senki sem tudta, hogy ők csinálták a monolitot.

Ez egy példa volt, ami most történt és így ezt tudtam most felhozni.

2020. dec. 19. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Én is régóta követem Balázs munkásságát, és szerintem ő mindig ilyen volt. Igen, van véleménye mindenről, és el is mondja.

Viszont amire hivatkozol, az egy előre megszerkesztett műsor, többen is dolgoznak a háttérben. Azt hogy te Balázst, Janit és Ferit hallod, az egy dolog, ráadásul a szerepek le vannak osztva, hiszen ismétlem, ez egy műsor.

Nem egy tudományos előadás, hanem egy szórakoztató műsor.

Akinek tetszik hallgatja, akinek nem, az elteker más adóra. Ennyi.

2020. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem. A fiatalkori mutatványai után csak jobb irányba változhatott szerintem.

2021. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!