Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik dalában énekel Vastag...

Melyik dalában énekel Vastag Csaba arról, hogy a "hang ami a tiéd"?

Figyelt kérdés
Sajnos nem biztos hogy így énekli, de fontos lenne! A másik hangjáról énekel valahogy.
2020. dec. 19. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello, ezt én sajnos nem tudom; de próbáld meg itt

[link]


4 Diszkográfia

4.1 Szólólemezek

4.2 Videóklipek

4.3 Turnék



akár lehet, hogy még másik, újabb featuring-ek is vannak; én ezeket nem tudom. Tehát pl arra gondolok, hogy valahol esetleg még közreműködött valamelyik dalban; de nem az elejére lett írva a neve, hanem őt hívta meg az ötletgazda, hogy csatlakozzon ő is ezt a dalt énekelni; tehát nem övé volt az alapötlet, vagy nem feltétlenül őneki írták, hanem meghívták őt esetleg vendégszerepelni. De egyébként , nem tudom, rádióban hallottad-e, és hogy annak a csatornának fellelhetők-e régebbi slágerlistái mondjuk; de ha egykoron sokat ment a rádióban, akkor annak a csatornának a honlapján, a dalai közt , lehet, hogy fel van sorolva. Hogy pl összes dal listája, vagy top 10, top 40, top 50, stb. Hátha vannak ilyenek.

2022. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Ja meg amúgy , még azt is el tudom képzelni, hogy nem mondjuk az ő dala volt, hanem pl Kökény Attila is szokott Zámbó Jimmy számot előadni, vagy pedig Tabáni István is szokott pl Queent énekelni; szóval lehet akár egy kollégájának is egy dala; ami nem feltétlenül az övé, csak ő is előadta valahol.
2022. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Meg mondjuk, nemtom, mennyire hasonlít a Vastag-tesók hangja, de nézz szét akár esetleg Tomi számai között is. / Vastag Tamás.
2022. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mármint, én csak egy zenekedvelő vagyok, nehogy valaki félre értse; az ott az előbb Nem aláírás volt, lány vagyok. Sokfélét szoktam hallgatni, de ezt a dalt most pont nem tudom.
2022. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tehát a perjel után, hogy a nevét nem tudom, hogy szokta, hogy Vastag Tamás/ Vastag Tomi. Lehet, hogy valamelyiknél így van írva a neve, lehet, hogy valamelyiknél úgy, én ezt most nem tudom; de szal tehát mégegyszer mondom, én egy lány vagyok, és csak egy zenekedvelő, én nem_szoktam zenéket csinálni.
2022. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!