Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 10ből hányasnak látjátok ezt...

10ből hányasnak látjátok ezt a videóst külsőre?

Figyelt kérdés

Ő magát 10/9re értékeli, de csak azért mert az alakja nem 10/10. Ti hányast adnátok rá?


[link]


2020. dec. 18. 12:00
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem és nem követem ezt a lányt, de ez után a videója után született bennem néhány gondolat, amit le is írnék ide.


Értékelni nem értékelném tízes skálán, mert alapján véve nem csúnya, láthatóan ad magára, és szeretné az előnyösebb oldalát mutatni a nézőknek. De nekem nem az esetem. Nem illenék egy ilyen lány mellé. Nem magamat magasztalom, semmi ilyesmiről nincs szó. Én egy egyszerű srácnak tartom magam, semmi többnek. Más stílussal, más felfogással és más igényekkel rendelkezek, mint ez a lány. Szóval számomra a külseje értékelhetetlen, de ezt semleges értelemben mondom.


Kitérnék a külseje mellett magára a viselkedésére és a felfogására is. Nem ítélem el őt, de ez alapján a bő 9 perces videó alapján nagy önértékelési zavarban szenvedhet. Azt látom rajta, hogy a negatív, de építő jellegű kritikákat is bántásnak veheti. És ez nem jó. Testvérem ugyanilyen cipőbe került, mint ő, de vele ellentétben ez a lány sikeresebbnek tűnik nekem.


Ha valaki kibukik nyilvánosan, az örökre rajta fog maradni. Még a rajongói szemében is. Aki aktívan tevékenykedik a szociális médiában, annak semmi esetre se szabad elvesztenie a hidegvérét. Ez alap, lényegtelen, hogy milyen bántásokat kap. Amíg nem gázolnak bele fizikailag az életébe, addig nem lenne szabad foglalkoznia a bántásokkal és a sértegetésekkel. Persze ő is mondta, hogy mostantól ignorálni fogja ezeket, és lehet, hogy így is lesz, de vannak kétségeim e felől. A trollok most már látják, hogy kihozható a nyugalmából és egyre messzebb fognak menni. A lánynál pedig megint el fog szakadni a cérna. Ezt már nem tudja helyrehozni, legfeljebb akkor, ha tényleg nem fog reagálni a sértésekre.


Ezek mellett érzek benne némi passzív agresszivitást is. Persze ez elég erős szubjektív kijelentés és nem tudok erre ésszerű bizonyítékot felhozni, ezek csak benyomások. A "pozitív energia közvetítése" pedig álszentnek tűnik nekem - ezek szintén csak benyomások.


Azt látom rajta még, hogy túlságosan kitárulkozó, ami ahhoz vezet, hogy egyre több támadási felületet fog biztosítani a rosszakaróknak és egyre nagyobb valószínűséggel fog ellentmondani magának nyilvánosan. Bár ki tudja, lehet, hogy a nézőit ez nem érdekelné és csak én bonyolítom a szálakat.


Úgy tűnik nekem, hogy nagyon rá van szorulva az emberek sablonos, pozitív véleményeire. A komment szekció mással sincs teli, mint azzal, hogy "mennyire szép vagy" és ennek a változatai. Ő látszólag elégedett az életével, én viszont nem irigylem őt semennyire. Egy rózsaszín, egysíkú álomvilágban élhet, amibe nem léphet be semmilyen ellenkritika. Ezzel az lesz a gond, hogy nem fog fejlődni sehova se, mivel tökéletesnek tartja magát és ezt be is beszéli magának. Senki és semmi nem tökéletes, el kell fogadnunk és így kell szeretnünk egymást - és belegondolva, jobb egy embert a hibáival együtt szeretni.


A kommentem írása közben meglestem, milyen tartalmakat készít. Hát, vannak gondok. Nem látok benne semmilyen kreativitást, különcséget, egyediséget, alkotási vágyat, semmit se. Egy tipikus "mainstream Instás lányként" tekintek rá, semmi több.


Fontos megjegyeznem a kommentem vége előtt, hogy ha esetleg (de erre kicsi az esély) olvassa a lány (de inkább nő, hiszen van gyereke már) ezt az irományt, akkor jelzem neki, hogy nem akarom őt bántani, nektek pedig nem akartam megmondani a tutit. Csak leírtam a benyomásom róla. De nem tekintek rá rossz emberként.

2020. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5-ös. Arcra tök átlag, az alakja nem látszik ebben a videóban és annyira nem érdekel, hogy többet keressek.
2020. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem fogom megnyitni, nem támogatom az ingyenélő söpredéket egy kattintással sem, mert az is bevétel nekik.

Így látatlanban 1, de csak mert nincs olyan opció hogy 0.

2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen

Szörnyű

2021. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!