Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cserháti Tamara (szépségkirály...

Cserháti Tamara (szépségkirálynő) zsidó?

Figyelt kérdés
Instagrammra felrakott egy poszot a hanukáról, annak a történetéről, és, hogy azt fogják most ünnepelni 8 napon keresztül, kajákat is csinált rá. Csak a zsidók ünneplik a hanukát?
2020. dec. 10. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsidó ünnepeket persze, hogy csak a zsidók tartják meg. Hallottál már katolikus pészah-ról?
2020. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zsidó vagy betért izraelita.
2020. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Most akkor utálni fogod őt innentől?
2020. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

3


Miért kell ezt feltételezni egyből? Beteges már ez paranoia a részetekről.

2020. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok az, de lazán kinézem a kérdezőből, ha neki ezt ennyire fontos tudni.
2020. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

5


Honnan veszed, hogy annyira fontos? Megkérdezte, mert kíváncsi volt rá. Ennyi.

2020. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os! Te meg 5-ös kezeltesd magad a paranoiáddal. Csak kiváncsi voltam, de ez nem lényeges. Azzal is beértem volna, ha nem kapok választ, ez az oldal azért van, hogy BÁRMIT meglehessen kérdezni, ha az ember kiváncsi rá. Azóta már el is felejtettem, hogy zsidó, mióta megkaptam a választ, annyira nem lényeges, csak átfutott az agyamon és akkor feltettem a kérdést.


Amúgy meg mi van akkor, ha ő a kedvenc celebem (vagy bárki más), és mindent tudni akarok róla, a vallását, a szexualitását, MINDENT? Ez persze nyilván nem igaz, de az miben lenne elfogadhatóbb, mint, hogy feltettem egy érdektelen kérdést, csak mert simán érdekelt? Komolyan nem vagy normális...

2020. dec. 14. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mert mi lesz ha küldök még üzit? :) Miért kéne tiszteletben tartanom a kérésedet, ha te olyan trágárul irkáltál a kérdésem alá?! Akkor én meg megkérnélek, hogy ne irkálj többet a kérdésem alá. KÖSZKE (jézusom, ez meg a másik amitől rosszul vagyok, vagy írj helyesen, vagy SEHOGY!) Amúgy nem tehetek róla, de a böszme emberek mindig felhúznak"


Tehát idegbeteg vagy. Rendben. Mondjuk akkor most tiltásra teszem a felhasználóneved, és több levelet nem tudsz küldeni nekem. Én nem tehetek arról, hogy minden hülyeséget komolyan veszel.

2020. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na végre rájöttél a megoldásra, ügyes vagy, bizony, akitől nem akarsz üzit azt tiltsd le. Amúgy látszik, hogy más problémád is van, figyelemfelketés, nem bírod ki ha nem te vagy a középpontban, különben nem raktad volna ki a levelemet ide a kérdés alá. Mi célod volt vele? Nem értem. Na mindegy, vannak ilyen emberek...

Amúgy én is jelenthetnélek téged, mert megsértetted a privát dolgaimat. Az engedélyem nélkül raktad ki az üzenetemet, szóval ne lepődj meg, ha jön az értesítés, hogy megszűnt az oldalad.

2020. dec. 14. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon akar megszűnni az oldalam, de nyugodtan jelentsd. 😊
2020. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!