Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Viszkok Fruzsi tényleg magának...

Viszkok Fruzsi tényleg magánakvaló és perfekcionista?

Figyelt kérdés
Nem a YouTube-munkásságáról beszélek, hanem az emberrõl.
2020. dec. 8. 13:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
Bizony, tuti aszex frigid leszbi!!
2020. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Jézus, azért mert nem a társaság középpontja , meg nem bratyizik minden ismeretlennel, már egy besavanyodott pi..a lesz? Hány évesek vagytok, de tényleg?..

A pletykak meg csak pletykák, nem csak vele szakítottak, hanem valószínű sokmillió más emberrel is már, nem értem mi ez a negatív kommentáradat. Hozzáteszem én is csak néha 1-1 videóját nézem, és nem is a kedvencem a csaj.

Ti az ingermentes videóiból megállapítjátok hogy frigrid meg leszbikus? (Mintha az utóbbi valami betegség lenne úgy mondjátok..)

Gyerekek..

2021. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most megint szétmentek Bélával? 2019ben elvileg még együtt voltak :( kár de ha igy a jobb nekik :) sajnálom ha a váló életben ő magának való bár lehet h ha vki nagyon közel kerül hozzá azzal nem ilyen. A Csecse Attilával elég sok közös Videója van lehet vele a valóságban is barátok ki tudja :)
2021. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a videóiból szimpatikus lánynak tűnik. Tetszik a stílusa, szabadidőmben szoktam nézni. Hallgatom néha a púdermentes podcast csatornáját is, ott egy barátnőjével beszélgetnek különböző témákról. Ott sokkal emberibb, közelebbinek érzem mint egy-egy videójában.

Élőben még nem találkoztam vele, de nekem kicsit ideges/idegbeteg típusnak tűnik. Jól fogalmazott valaki előttem: olyan jégkirálynős.

Nem hiszem hogy élőben komolyan barátkoznék vele, de attól még szimpi.

24L

2021. febr. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%

Elég erős, ahogy írtok róla úgy, visszaolvassátok, miket írto kegy emberről? Ráadásul egyikőtök se ismeri, cska a frusztrációit tölti ki.

Itt valaki mondta, hogy messziről látja néha. Na és? Attól már ismered? nyilván semennyire nem ismered. Én meg azt mondom rólad, hogy kecskékkel hálsz. :D Na ugye, hogy nem biztos, hogy igaz.

Az utcán senki nem mosolyog csak úgy magában, mert kb. bolondnak néznék, attól még nem jégkirálynő. Vagy te vigyorogsz folyton, mint egy vadalma? Nem hiszem.

Attól, hogy a videóit próbálja tökéletessé tenni, artikulál, figyel a mozdulataira, attól még nem gondolnám, hogy a való életben is csak ilyen.

Az meg, hogy ki szakított kivel és miért, senkinek semmi köze hozzá. Nagybetűs MAGÁNÜGY.

A kérdezőnek pedig válasz: perfekcionista? Lehet sőt, valszínű próbál nem "szart" kiadni a kezéből a munkája során (ez is munka, még ha kérdőjeles is, valóban ad-e értéket a világnak), ezért lehet, picit mesterkéltnek tűnhet. Bár most az a divat, hogy mindenki essen szét, legyen beszédhibás, és igénytelen, nem tudom. Szerintem ötször inkább Viszkok Fruzsi stílus, mint a mindjárt szétesek kategória.

Nőiesen öltözködik, attól, hogy nem r*banckodik a videóiban, hanem normálisan viselkedik, attól még nem aszexuális, meg nem leszbikus. Nevetséges állítások. Akkor a világ 4/5-e leszbi lenne és nem születnének gyerekek.

Magánakvaló? Ha nincs párkapcsolata éppen, akkor mindenki az. Az a rengeteg idő, amit nem a párjával tölt és nem a barátaival, családjával, azt magára fordítja. Mi ezzel a baj?

Szerintem inkább mindenki nézzen magába, mielőtt másoknak esnek így látatlanban. Biztos vagyok, van mit rendbetenni.

2021. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
82%

Hu ezek a kommentek nagyon lehangolóak. Nem azzal van gond, hogy valaki nem kedveli őt, az teljesen rendben van, nem muszáj követni őt.

Én nagyon régóta ismerem, még a blogos időszakból, látszik, hogy már akkor is igyekezett minőségi tartalmat gyártani. Ha már ebből él, szerintem ez a normális. Ha hobbiból csinálná, akkor beleférnének a hibák, de ő sok pénzt kap ezért.

Én megértem, hogy sokan irigykednek rá, bevallom, hogy én is. Ő is úgy kezdte, hogy a családjával lakott, aztán rövid idő alatt szép lakása lett+bármit megvehet, sok dolgot kap ajándékba, rengeteget utazgat.

Egy idő után én is kikövettem, mert zavart, hogy azok a dolgok, amikért nekem egy csomót kell dolgozni, neki könnyen jönnek. Szerencséje volt, jókor kezdte el és azért sok munkát fektetett bele.

De az ilyen kommentek, amik személyeskednek, meg a szexuális hovatartozásáról, frigidségről szólnak, nagyon nem idevalók. Mi köze van ahhoz bárkinek is, ha esetleg az? Miért lenne attól ő rosszabb, ha neki úgy jó? Azt meg tudom érteni, hogy Fruzsi nem barátkozik ilyen hülyékkel, akik ismeretlenül, pár videó alapján ilyeneket írnak róla.

Én sem állnék szóba ilyenekkel, mert általában az első mondatukból lejön, hogy milyen emberek. Nekem sem kellenének ilyen emberek az életembe.

2022. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!