Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Viszkok Fruzsi tényleg magának...

Viszkok Fruzsi tényleg magánakvaló és perfekcionista?

Figyelt kérdés
Nem a YouTube-munkásságáról beszélek, hanem az emberrõl.
2020. dec. 8. 13:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Igen, iszonyat unalmas, olyan mint egy besavanyodott öregasszony. A videóiban teljesen mást mutat magáról, az életben egyáltalán nem ilyen.
2020. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát az a negédes mézesmázos a videóiban, de szerintem tuti egy kis ideggörcs.Én már nem követek senkit, nem tartom el ezeket az ingyenélőket. Amugy elég sunyi arcberendezése van
2020. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
78%
1-es, honnan ismered?
2020. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Szomszédom 😀
2020. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a videói sem keltettek fel az érdeklődésemet, nagyon megjatszottan beszél, olyan érdektelen számomra. Való életben meg ismeretlwnekkel valószínűleg ilyen, másokkal mer érdekes lehet
2020. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
1. és milyen a civil életben?
2020. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Ideggörcs
2020. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy csak 27 éves, elég sokmindent tett le az asztalra. Nagyon egyben kell lennie, fõleg, hogy nem a szülei tolták alá
2020. dec. 12. 12:12
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Frigid szerintem
2020. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Annyi a titka, hogy nagyon korán kezdett el blogolni, majd videókat készíteni. Ennek köszönheti azt, hogy mára már nagyon sok a feliratkozója, ami a cégek számára értékes, mivel igy nagyon sok emberhez el tudja juttatni a reklámokat. Ezért van az is, hogy nagyon sok céggel dolgozik együtt, és szinte kivétel nélkül minden videójában van valami reklám.

Ha megnézzük, maga Fruzsi igazán nem kiemelkedő szerintem semmiben. Smink, stílus, öltözködés, külső stb. tekintetében vannak nála sokkal jobbak. Ő egy biztonsági zónán belül mozog, mindig olyan videókat tölt fel, ami nem megosztó, soha nem mondja a valódi véleményét. Számomra ő emiatt nem is hiteles.

Viszont az látszik, hogy rengeteget készül, megfogalmazza, leírja a szöveget, minden szót tudatosan megtervez, sőt, sokszor látszik hogy a keze is remeg a videókban, annyira maximalista, görcsös.


Mint már írtam, a szomszédomban lakik, tehát találkoztam vele egyszer kétszer már. Az igaz hogy nem ismerem közelről, de azért azt látom, hogy mindig egyedül van. És távolról sem az a mosolygós, kedves lány amilyennek mutatja magát a videókban. Kicsit olyan jégkirálynős. Amin én meglepődtem, hogy nagyon alacsony és zömök, ehhez képest néha úgy öltözködik, ami nagyon előnytelen neki, hosszú kabát, vagy nyáron kalap, mint egy díva.


Egyébként, nem akarom őt bántani, nagyon nehéz lehet neki ez. Rengeteg embernek meg akar felelni, hogy megtartsa ezt a pozícióját. Ráadásul soha nem tudhatja, hogy aki barátkozna vele, az valóban az ő személye miatt, vagy csak az anyagi helyzete miatt.

Gondolom ezért is van az, hogy nincs se párja se senki, csak időnként más influencerekkel szokott közös videókat csinálni, de gondolom ez is az üzletpolitika része.

Rengeteg mindent kapott már cégektől, szemműtét, lézeres szőrtelenítés, autó, csúcstelefonok, utazások, kozmetikumok stb.


Azt nem tudom mire érted, hogy sok mindent letett az asztalra, mert szinte mindent ingyen kapott, ezt a lakását pedig a saját pénzéből vette, ugyanis a videóival milliókat keres.

Számomra ez nem nagy teljesítmény, inkább szerencse...

2020. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!