Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik Ariana Grande parfüm...

Melyik Ariana Grande parfüm milyen illatú?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 20:36
 1/3 wazzzup13 válasza:
100%
Én pont most tervezek venni közülük, és az internetes értékelésekhez képest teljesen más mint amire számítanál. Mindenképp menj el valahova megillatozni őket, nekem a Thank you next és a Sweet like candy jön be nagyon . :)
2020. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Moonlighton kívül megvan az összes 😅, de mindhez volt szerencsém, szóval remélhetőleg tudok egy kis útmutatást nyújtani.


Ari - Már első szaglásra szerelem volt, azóta sem taszította le egyik sem a trónról. Nekem az összes közül ez a kedvencem. Nagyon finom gyümölcsös-pézsmás illat egy enyhe édes citrusos vonallal, a bónusz élmény benne pedig a mályvacukor. Tényleg csodás elegyet alkot benne minden elem, annyira egyben van, és jelenleg ez a signature illatom. Kacér, nőies és szexi. Ha nem tudnám, hogy egy celebparfüm, azt hinném, hogy kétszer ennyibe kerül és egy ismert luxus parfümház alkotása. Nem mellesleg egész nap tartós, és nem egy ember jegyezte meg, hogy mennyire finom és mennyire illik hozzám. 🥰


Sweet Like Candy - Az egyik legkedvesebb illatom a Viva La Juicy Noir volt, de azt sajnos már jó ideje nem látom magyar piacon, ennek pedig teljesen UGYANOLYAN illata van! Igazán csajos, vattacukros-vaníliás illat. Valósággal édességboltban érzi magát tőle az ember kezdetben, aztán megérkeznek a szintén cukorral borított, karamellizált bogyós gyümölcsök, mégsem az a tucat, infantilis gyerekparfüm illat. Nálam ez az Ari után ez és a Cloud van még kedvenc státuszban. Annyi negatívum, hogy hidegebb időszakban kicsit “rakoncárlan”, rekord idő alatt megsemmisül, ezzel szemben nyáron akár 7 óráig is tartja magát, szóval érdekes ez a tulajdonsága. 🤷🏼‍♀️


Moonlight - Hónapokig nem voltunk jóban (mintám van belőle). Aztán se veled - se nélküled kapcsolatban lettünk, már nem éreztem annyira borzalmasnak, most pedig már a megvásárlását fontolgatom erősen, - szóval még lehet, hogy karácsonyra hazajön velem. 😄 Összességében nagyon hasonlít az Arira. Úgy is fogalmazhatnék, hogy az Ari gyengébben, és szó szerint “izzadságszagúra” sikerült variánsa. Ez azonban még édesebb és vaníliásabb nála, nem annyira friss hatású. Már-már gejl, és ebben van szilva is, ami ... “érdekes”. Gyakran azt éreztem, olyan, mintha tényleg izzadságszaga lenne, mert van benne valami kellemetlen, kicsit “muskátlis” buké.


Cloud - Ez is nagyon jó sikerült, édes illat. A fiatalabb generációnak az összes közül egyértelműen ezt ajánlanám, de tipikusan olyan illat, amit bármilyen korban viselhet az ember, - akár a nagymamád is, mert bárkin csodálatosan állhat. 🙂 Sokan a Baccarat Rouge-hoz hasonlítják, de én ezzel nem értek egyet, mert ez sokkal édesebb. Nagyon kellemes, lágy, kicsit púderes, szintetikusabb illat, - pont olyan, mint maga az üveg, “esőfelhő” illata van. Olyan, mintha körtés kókuszjoghurt vagy körtés-tejszínes krémlikőr lenne. Hétköznapi parfümnek tökéletes.


Thank U, Next - Ez a leginkább nyáriasnak leírható illat, és homlokegyenest más, mint az összes többi, amivel előtte kijött. Nem hittem volna, hogy pont Ariana csapata dob piacra egy ilyen hangulatú parfümöt. Nem is nagyon értem a “Thank U, Next”-összefüggést, mert szerintem SEMMIBEN nem hasonlít a dal/klip hangulatához. Ahhoz egy Arihoz hasonló, szintén szexibb, gyümölcsös illatfelhőt képzelnék el. Ennek viszont olyan illata van, mint valami kókuszos naptejnek, vagy testápoló krémnek. Negyedannyira sem édes, mint az előző illatai, és igen: naaaaaaagyon kókuszos, szinte mást nem is érezni benne. 🥥 Szóval aki nem kókusz fanatikus, és a megvételét fontolgatta, inkább felejtse el. Kifújás pillanatában kovászos uborka szaga van, de hallottam már rá “tökfőzelék” jelzőt is. Egyébként ez is nagyon tartós és erőteljes illat.


R.E.M. - Na, ez nagy csalódás volt, pedig izgalmasnak ígérkeztek jegyei, mint a birsalma, sós karamell, füge, és az orosz mályvacukor, de: jobbat is kihozhattak volna ezen összetevők keverékéből. És habár azért annyira nem borzasztó, hogy ne tudnám elfújkodni, ezt tényleg nem kellett volna megvennem, mert egyáltalán nem érte meg. Úgy tűnik, a kezdeti, virágzó stádium után lejjebb adtak. Már csak random összedobálják az összetevőket, ami vagy összejön és nagyot robban, vagy nem. Kezdjük az intenzitásával: HARMATGYENGE, pedig ha jól látom, legalább 3-4 ezer forinttal többe kerül, mint az összes többi. Amit érzek, az egy “gyógyvizes” mixtúra némi porcukorral borított édességgel. Ruhán egyébként nincs bajom vele. Kellemes illat, csak alig érezni és elég egydimenziós, nem az a típus, amire mindenki azonnal felkapja a fejét. Bőrön viszont szerintem borzalmas 😖. Extra kesernyés, szúros massza lesz, eltűnik minden édessége, nem igazán tudom értelmezni.


Szóval, az én jelenlegi rangsorom:

1. Ari

2. Sweet Like Candy

3. Cloud

4. Thank U, Next

5. Moonlight

6. R.E.M.

2020. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hosszú, tartalmas választ!
2020. nov. 28. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!