Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb parfüm? Ariana...

Melyik a jobb parfüm? Ariana Grande sweet like candy vagy az Ariana Grande Ari?

Figyelt kérdés
A sweet like candy már volt nekem, nagyon bejön az illata viszont az Ari-t is meg próbálnám, viszont nemtudom illatban van e olyan jó és elég tartós e az illata

2020. szept. 7. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő megvan, elképesztően jó illata van mindkettőnek, de nekem az Ari egy kicsit jobban bejön. Nőiesebb, érdekesebben megkomponált, ugyanakkor frissebb egy kis citrusos-málnás vonalnak köszönhetően.

Ugyanakkor szerintem jóval tartósabb, mint a Sweet Like Candy. Egész nap körülleng, ruhán, kabátokon még napokkal később is ott van a nyoma.

A Sweet Like Candy pedig szó szerint egy hatalmas vattacukor felhő, mégsem infantilis. A pasik is jönnek rá, mint méhecske a virágra. 🙂

Az Ari nőcisebb, gyümölcsösebb, kicsit fűszeresebb, signature-nek is tökéletes. A Sweet Like Candy könnyedebb, játékos, cukormázasabb, vaníliásabb, - szóval a tökéletes randi illat.

Azt javaslom, a személyes ízlésed alapján dönts, melyik áll hozzád közelebb.

2020. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő elég erős minden tekintetben. Nekem ez a két első szériás pomponos illat sokkal jobban bejött, mint az összes későbbi. Bár azokat is szeretem, és mind kellemes, sem a sokak által istenített Cloud, sem az intenzív reklámkampánnyal felhypeolt Thank U, Next nem gyakorolt rám ekkora hatást.

A szememben szerintem mindig ez a két pillecukros “gombóc” lesz a nagybetűs Ariana illat.

Kíváncsian várom a R.E.M.-et, mert abban az újakkal ellentétben ismét van egy kis mályvacukros visszatekintés, illetve levendula is, szóval izgalmasnak ígérkezik.

2020. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!