Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akinek van weverse esetleg...

Akinek van weverse esetleg tudja hogy lehet e privát üzenetet küldeni a bts tagoknak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet csak posztolni es ha nagy szerencsed van valaszolnak
2020. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

na most át kell váltani a koreai szerverre és amugy nagyon kicsi az esélye hogy neked válaszoljanak mert van egy kis trükk amit a vezetőség nem árult el...

aki meg veszi a membershippet annak fognak válaszolni előbb...!

észre lehet venni mindig ugyan azoknak az embereknek írnak vissza az idolok rendszeresen én ezt megfigyeltem mind txt mind gfriend mind seventeen-nél

nagyon durva és aljas mert legalább akkor avatnák be az embereket hogy ahhoz hogy vissza írjanak ahhoz kell membership és akkor havonta többször is "beszélhetsz velük" de pl én elég mázlista voltam mert sokszor vissza írt akit akartam persze mindig olyan kérdést tettem fel amirő tudtam hogy jó :D

persze mostanában nem mert szerintem ki adták nekik hogy tényleg csak a membershippes tagokra figyeljenek...

mert tényleg most csak azt látom hogy ugyan azok a nevek jönnek újból elő folyamatosan!

2020. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 22. 00:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!