Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagyon híres embereknek is...

Nagyon híres embereknek is van privát facebook fiókjuk?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 00:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen, van.
2020. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokuknak van két fiókjuk. Van egy hivatalos "rajongói" oldal, meg van egy anonim az ismerősöknek, barátoknak akiket személyesen ismernek. Utóbbinál semmi sem utal arra, hogy az ismert emberhez tartozik. Azért tart két fiókot, mert utóbbit használja "normál" kommunikációra és így azon nem kell szűrni azok leveleit/jelölgetéseit akiket nem ismernek.
2020. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába tetted (szexualitás).
2020. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm

Igazából pont ezért kérdeztem mert én eddig csak a rajongóiakat láttam

Gondolom azért mert ha tudnák melyik a privát fiókja akkor egyfolytában feltörnék neki és a privát üzeneteit nézegetnék

2020. júl. 27. 00:30
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem, egyre többeknek nincs, és az okostelefont is sokan már letették. Ami lehet nekik, azok email, és internetes café oldalak. Instagramet se használja ma már kb. senki, csomóan törölték magukat, vagy évi 2-3 képet töltenek fel. Hangsúlyozom, nem a celebekröl meg ezen fajta instaprolikról beszélek.
2020. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös mármint a híresebb emberekre gondolsz,ugye?

Mert átlagos embereknek úgy vettem észre,hogy mindenkinek van már messengere kb

2020. júl. 27. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van, csak jól titkolják a nyilvánosság elől. Vagyis nincs profilkép (vagy esetleg virág, macska stb. van rajta), meg nyilván kamu néven szerepel, amit csak a rokonai és barátai tudnak. Ezáltal nem találják meg a rajongók, és nem jelölgeti meg bombázza üzenetekkel mindenki.


De láttam már olyan hazai hírességet is, aki a privát oldalára kiírta, hogy ezt csak a valós ismerőseinek tartja fenn, mások ne is jelöljék, mert azokat egyből tiltja.

2020. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!