Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor mi lesz Chris...

Most akkor mi lesz Chris Pratt-tel? Végleg kiveszik a csapatból?

Figyelt kérdés

Ugye volt ez az ügy a marvelnél hogy "az egyik Chris-nek mennie kell"

És az emberek Chris Pratt mellett döntöttek

Megkapta a " a legrosszabb Chris" nevet,és ugye a védelmére is keltek páran

De most akkor ő megy?

Vagy egyáltalán menni fog valaki?😢



2020. okt. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hova megy?
2020. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát "kilép" a marvelből

Legalábbis ezt irták

Hogy az egyik chrisnek mennie kell

Chris Hemstworth

Chris Evans

Chris Pine(star trek)

Chris Pratt

Közül ,chris prattet szavazták ki ,de nem tudom hogy ez most végleges vagy csak tesztelni akarták kit szeretnek jobvan?

2020. okt. 30. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom honnan veszed ezt a hülyeséget.

Chris Pine nem része a Marvelnek, azt se tudom ő hogy került ide.

Chris Evans pedig Amerika kapitány, akit ugye kiírtak a szériából, így ő az aki vélhetően már többet nem fog szerepelni.

Így maradtak ketten, Hemsworth (Thor) és Pratt (Űrlord), és nekik mindkettejüknek szerepe lesz még később film(ek)ben. Szóval nem tudom ezt a pletykát honnét szedted.

Meg amúgy mi a frászt számítana hogy mindannyiukat Chrisnek hívják a való életben? Kb. annyi jelentősége van mint hogy hányan kedvelik az ananászt vagy melyiknek kedvenc színe a piros közülük. A filmes karrierjük szempontjából totál irreleváns. Szép is lenne ha emiatt rúgnának ki valakit, mert ugyanaz a keresztneve mint két másik embernek a franchise színészei közül...

2020. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most akkor bemásolom ide ahonnan olvastam :



"Nemrég Amy Berg producer a Twitteren közzétett egy szavazást ,melyik hollywoodi Christől szabadulnának meg?

Lehetőségként Chris Hemsworth(Thor)

Chris Pine(star trek)

Chris evans(amerika kapitány) és Chris Pratt közül lehetett választani.

A szavazók többsége ugy gondolta Prattnek kell eltűnnie.

Vagyis a színész elnyerte a " hollywood legrosszzabb Chrisének" címét

(...)

Robert Downey J. És Mark Ruffalo is elmondták a véleményüket.."

2020. okt. 30. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Én sem értettem Pine miért van ott,de akik még nem olvasták a hirt,légyszi ne válaszoljanak

Nézz utána google hiren


Én is mérges lennék ha a keresztnevem miatt rugnának ki,ezért légyszi ne engem hibáztass hogy hülyeségeket szedtem,mert ott van,bent az ujságbn,a google hirekben

Ott VAN!

2020. okt. 30. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ez az egész csak egy poén volt. Nem volt kikötve, hogy csak Marvelben szereplő színészek lehetnek, csak szimplán összeszedte a 4 legismertebb Hollywoodi Chris nevű színészt. Volt pár éve egy elterjedt hasonló tweet csokikkal, hogy "1 csokinak mennie kell. Örökre." Ez alapján viccből csinált egy ilyet csak az ismertebb Chrissekkel. Nem fog vele történni semmi, nem fogják többen utálni, nem dobják ki sehonnan. Amy Bergnek pedig köze nincs a Marvelhez, sem a DC-hez, szóval egyébként sem tehetné meg, hogy kitegye bármelyiket is bárhonnan. RDJ és Ruffalo pedig nem magára az "eseményre" reagált, hanem az okokra amik miatt sokan Prattet szavazták meg. Sokan mondták rá, hogy LMBTQ gyűlölő egyház tagja, meg hogy szerintük nyíltan Trump támogató (ami a mostani választás idején elég negatív jelző sokak szemébe) Amiknek jónagy része egyébként sem igaz Prattre. Szóval igazából az okok voltak felkapva, nem maga a szavazás.
2020. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szimpla játék volt, megannyi ilyen van a neten. Ha nem szóltak volna be Prattnek, akkor nem is lett volna hír belőle.
2020. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!