Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Krisztike arcvonásai mitől...

Krisztike arcvonásai mitől ennyire férfiasak?

Figyelt kérdés
Akárhányszor feldobja az insta, azt hiszem egy férfi női ruhában. Tudom, hogy ez elég gonosz gondolat, de nem hagy nyugodni, hogy ha valaki ennyire szét van műtve, meg agyon van sminkelve, akkor miért mégis ennyire férfias? Ennyi szépészeti módosítással bárkiből szép nőt lehetne csinálni
2020. okt. 19. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pláne hogy Curtis kosaras numeraja kikopott így nézett ki csak szőkébe 😅 ő meg lemaszkulinozta 😂😂😂
2020. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a seprűszempillájától vagyok csak ki de ez szerintem nincs ember akinek jól áll, felfogni nem tudom hogy nem látják ezt egyesek és minek kell erőltetni. Förtelmesen ocsmány és ízléstelen, divatrendőrséggel vitetném el azt aki ilyeneket csinál emberek fejére. Szegénynek is már olyan lapos a tekintete ettől a “csodaszép” pillától, hogy láthatóan alig lát ki alatta. Emellett sok képén a kontúrt tolja túl szerintem a legrosszabb helyeken és emiatt az alapból kemény vonásai csak még jobban kiemelődnek. Állítom, hogy egy fokkal természetesebben ezerszer csinosabb lenne mert egyébként nem egy ronda nő.
2020. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mert bűn ronda.
2020. okt. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok volt a filter és a plasztika
2020. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!