Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tetszik Richer Flórián?...

Tetszik Richer Flórián? (Magyar Nemzeti Cirkusz)?

Figyelt kérdés
sajnos képet nem tudok linkelni, de ha beírod a google-be, ott kiad pár képet! nekem a legjobban az első kép tetszik :-)
2010. aug. 7. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:
nekem nagyon tetszik :-) aki látta élőben (magyar nemzeti cirkusz, horse evolution show) az tudja,hogy milyen közvetlen, szimpatikus ember :-))))
2010. aug. 7. 21:57
 2/10 anonim ***** válasza:

egy hasonló kérdést már egyszer kiírt egy 13-14 éves csaj.:D

bocs az offért.:D

2010. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmi baj,és sajnálom! :-(
2010. aug. 8. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
De a válaszokat ettől függetlenül - várom!!!!!!
2010. szept. 2. 16:38
 5/10 anonim válasza:
Furcsa a kérdés, mivel rengeteg helyes pasi van a világon, nekem ő inkább érdekes, mint helyes. Ez egy kicsit olyan, mintha ő magáról tenné fel a kérdést.Sokkal inkább az előadó művészete a vonzó....
2010. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen Jól néz ki Flórián de ha jobban megismeri az ember egy bunka f...sz.
2011. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De miért? :(
2011. febr. 7. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz ismerni kell.

Én is tökre odavoltam hogy azta milyen jól néz ki stb stb.... aztán nekem volt "szerencsém" megismerni és megtudni,hogy milyen is. A többiek akik már ismerték régóta mondták hogy kicsit bunkó de nem hittem. De aztán ahogy mondani szokták a "látszat csal"

Van egy ismerösöm akit láttam a cirkuszba Flóriánnal fényképezgetett. Kérdeztem töle milyen volt? ő is áradozott persze egypár szó erejéig rendes de ha 1-2órát ott van a társaságodban akkor kimutatja a foga fehérjét.

2011. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyképű! aztán lehet hogy van mire,

de van amire nem kellen.De ezt nem részletezném mert az már nem ide való.

2011. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kíváncsi lennék, mert én sem ismerem igazán. Egy fénykép, egy autogramm... ennyi... Bár már én is észrevettem, hogy egy kicsit nagyképű, beképzelt, de "elhitettem magammal", hogy csak én látom így... Meg aztán arra is gondoltam, hogy egy Monte Carlo-t megjárt művész miért ne lehetne egy ici-picit nagyképű - még jól is áll neki... De nem! Rájöttem, hogy ez már több annál, mint egy "kis beképzeltség".


Kérlek, mesélj még róla, mert nagyon kíváncsi vagyok! : )

2011. febr. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!