Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Aki már látta Richter Flóriánt...

Aki már látta Richter Flóriánt (Magyar Nemzeti Cirkusz), mi a véleménye róla? Jól néz ki?

Figyelt kérdés
Én 2 éve láttam először a Magyar Nemzeti Cirkusz műsorában, és azóta nagyon tetszik. Szerintetek milyen? Aki nem ismeri, írja be a google-ba, hogy Richter Flórián (képek), ott kihoz pár képet, és ha azt megnézitek, már tudtok írni róla valamit. Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!
2010. júl. 20. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát közepes:D

Nekem Brasch Bence inkább bejön (L)

2010. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, igen, ő is elég jól néz ki, de nekem Flóri a favorit! Különben te láttad személyesen Flóriánt?
2010. júl. 20. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Élőben nem de most néztem képen:P
2010. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én már láttam élőben nemrég..és hát nem csúnya viszont a fia.. Richter József Jr nagyon helyes!!!!!!!!!!!!! :DDD
2010. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én 13 éves vagyok. Igen, különben Richter József Junior nem a fia, hanem a 16 évvel fiatalabb öccse. Különben ő is nagyok jól néz ki, és hát korban is közelebb van hozzám! :-) Flórinak különben 2 gyereke van: Richter Kevin Flórián 9, Richter Angelina pedig 4 évesek.

Mi már ebben a hónapban voltunk a cirkuszban, de még megyünk júliusban! Akkor Flórival és az Öccsével is lefényképezkedek!

2010. júl. 20. 20:48
 7/10 Vazulnéni válasza:
Nekem a fia , Richter kevin tetszik. :D ;)
2012. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem jól néz ki. Mi egyszer hátra mentünk az állatokhoz , ott találkoztunk vele, beszéltem is vele, van aláírásom.
2014. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem sokat beszéltünk, csak hogy írja alá
2014. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csakshowésmássemmibe chatchbe meg persze a cirkuzsba a TVbe láttam

Idén találkozhattam volna veke az osztállyal de a hye korona virus mknden telrontott😭😭😭

2020. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!