Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Starity...

Mi a véleményetek a Starity oldalról? Érdemes foglalkozni még vele?

Figyelt kérdés

Eddig is látogattam az oldalt,de pár hónapja regisztráltam is.

Nem tudom,régen milyen volt,de olvastam itt kérdéseket róla,viszont gondoltam,felteszek egy frisset,hogy most mi a helyzet az oldallal,érdemes-e foglalkozni vele,továbbá mennyire járnak fel rá huszonévesek (Én is az vagyok).


Ja,és még egy kérdés: Mi okozta az oldal leromlását,amit a többi kérdésnél írtak? Sokan írták,hogy régen az emberek (elvileg) értelmesebbek voltak. Most miért nem? Mi történt a közöséggel?


A válaszokat előre is megköszönöm!



2020. okt. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom benne hogy 1 regényt kell írni hogyha véleményt akarsz írni sztárol. Miért nem lehet röviden és tömören le írni a véleményüket?
2020. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleményetek a Starity oldalról?

Még 2014-ben regisztráltam, mikor az oldal a fénykorát élhette. Pezsgett a fórum, érdekes és tartalmas, minőségi (!) cikkek és cikksorozatok jelentek meg és szinte bárki cikke publikálásra került, miután a moderátorok átnézték.

Nagyon jó hely volt és rengeteg emberrel megismerkedtem ott, közülük többekkel a mai napig tartom a kapcsolatot és igazi barátaim lettek.

Imádtam a cikkeket, és nem csak a sztárokról szólt minden, voltak érdekességek, tudományosabb hangvételű cikkek, életmód rovat.. Jó témák is voltak a fórumban, nagy választékban.

Most pedig a színvonal majdhogynem a béka popója alatt van, úgyhogy már nem igazán vagyok róla túl jó véleménnyel.. kár az oldalért, mert nagyon jó ötlet volt és lett volna benne potenciál..


Érdemes foglalkozni még vele?

A fórum miatt igen, cikkek miatt pedig nem igazán.


mennyire járnak fel rá huszonévesek?

Páran vagyunk fent huszonévesek, de szerintem ez a korosztály a ritkább.


Mi okozta az oldal leromlását,amit a többi kérdésnél írtak?

A moderátorok hozzáállása javarészt, meg a cikkírók. Hatalmas harcok mentek az életrajzokért, és mára már csak körülbelül 3 felhasználó cikke jelenik csak meg. Mindenki másét pedig elkaszálják. A megjelenő cikkek pedig kritikán aluliak.. Igénytelenség, fordítási bakik, elütések/ elírások, és mindegyikben egy bizonyos írónál minimum egy téves infó van. Pársoros, tartalom nélküli cikkek, amik elég sokszor inkább csak pletykák, de a fele minimum link, pluszban csak a "legnépszerűbb sztárokról" jelennek meg írások, így a háttérben lévőkről még inkább nem jelenik meg semmi sem. A stílus elég szépen átment a Cosmopolitan újságéba, ami nekem alapból nem volt nagy kedvencem.


Mi történt a közösséggel?

Többségük platformot váltott, inkább például FB-n beszélgetnek tovább. De vannak olyanok is, akik felnőttek és már nem akarták az oldalt használni.


Elnézést a negatív hangnemért, csak nagyon sajnálom, hogy ilyenné vált, holott régen messze nem ilyen volt. A mai cikkeket egytől-egyik a régi modik abban a pillanatban törölték volna, nemhogy így kiengedik.. Hatalmas visszaesés ez így a színvonalban és kár érte, hogy így félrecsúszott.

2021. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,#2-es köszönöm szépen a kifejtést. Végül amúgy a kérdés kiírásának napján regisztráltam. A cikkek 90%-a tényleg semmit mondó,de ahogy látom a fórumok is elég halottak. Nem az összes nyilván,de a nagy részük.
2021. jan. 25. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem azért volt és van pozitív élményed is az oldallal és sajnálom, hogy csak a csonkább állapotát láthatjuk már :c Nyaranta kicsit jobban fellendül, meg elvétve néha-néha, szóval azért a fórumba érdemes feljárogatni.

(#2 voltam)

2021. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagy élményeim nincsenek vele,elvétve akad 1-2 sztár cikk,amik érdekelnek (Pl.: A legutóbbi Avril Lavigne írás),fórumban eddig csak szójátékos témákhoz szóltam hozzá. Gondoltam,hogy írnék életrajzot pár kevésbé ismert magyar színésznőről,de inkább elvetem a gondolatot a véleményed alapján,hogy elkaszálnák az adminok...
2021. jan. 26. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szerettem volna elvenni tőle a kedved, az, hogy nekem nem sikerült cikket elfogadtatni, vagy épp életrajzot létrehozni nem jelenti azt, hogy neked sem lesz szerencséd. Egy próbát mindenképp megér, remélem neked több szerencséd lesz!
2021. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!