Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek igaz, amit ez a...

Szerintetek igaz, amit ez a felhasználó ír a BTS-ről és a többi Kpop bandák tagjairól?

Figyelt kérdés
Pár hete regisztráltam egy angol nyelvű oldalra, ami olyan mint a gyakori. Ott belefutottam pár kérdésbe a BTS-sel kapcsolatban, olyanokba is, amik randizással kapcsolatosak. És kb az összes ilyen kérdésre ugyanaz a 2 lány/nő válaszolt, egyik az koreai, és azt állítja, hogy ő Namjoon rokona, volt JYP és YG gyakornok, az Mnet-nél dolgozik, hogy egy csomó idol titkait ismeri, stb. Ez elég képtelenül hangzik, mert akkor mit keresne ezen az oldalon? Viszont olyan meggyőzően ír, hogy azt bárki elhiszi, és pár ember, mindig ugyanazok megvédik, ha valaki azt mondja, hogy nem igaz, amit ír. Évek óta ott van az oldalon, majdnem 4000 fős követőbázissal. És azt mondja, hogy a shippelés nagyon rossz dolog, de szerinte az ő legjobb barátnője, Umji a Gfriendből, Jungkook-kal járt már gimi óta, stb. Az összes ilyet elég hosszú lenne leírni. Szerintetek lehet hinni az ilyeneknek?

2020. szept. 28. 10:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, AOA Jimin volt az. És az a durva, hogy róla se gondolta volna senki, mindenki azt gondolta, hogy ő ilyen ártatlan meg aranyos, pedig nem. De milyen pletykák vannak Umjiról? Amúgy akkor az azt jelenti, hogy a Seventeen és a Nu’est is részben a Big Hit-nél van?
2020. szept. 28. 13:04
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Igen azt jelenti részben legalábbis a gfriend ott szokott lenni

De azert annál a lanynal most mondom lehetett látni az előjeleket mert sokszor volt durva a tagokkal kamera elott is és úgymond sokaknak volt Unszimpatikus

Umjirol pl ez a randi

2020. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én ezt nem láttam, igaz, nem követem a csapatot, csak pár dalt hallottam tőlük. És képzeld, ez a csaj, akit a kérdésben említettem, már évek óta terjeszti ezt, nem most kezdte, igaz, én csak most találtam rá, pár hete. Meg azt mondja, hogy Umji-val legjobb barátnők...
2020. szept. 28. 14:07
 14/18 anonim ***** válasza:
hát elvileg ugy van hogy ez a pletyka kb 2 éve kezdett a semmiből létre jönni
2020. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az Umji-s vagy az aoa Jimines?
2020. szept. 28. 15:23
 16/18 A kérdező kommentje:
De amúgy is, biztos kiderült volna 6-7 év alatt, ha tényleg járnának. Meg elég fiatalok voltak akkor, és mindketten debütáltak, majd a BTS is egyre híresebb lett, így elég nehéz lehetett volna fenntartani egy kapcsolatot.
2020. szept. 28. 15:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Az umji jungkook pletyka de előtte mar ossze kombinaltak SinB-vel előtte meg Eunhával

De az tény hogy yerinnek mar volt barátja a gimiben Azaz debut elott (elszólta magát 😅)

2020. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De amúgy ebben az a vicces, hogy Jungkook már szinte minden idol lánnyal volt shippelve xd Láttam olyan cikket egyszer allkpop-on, hogy ki lehet Jungkook barátnője, asszem 5 lány volt felsorolva, és mindegyikhez találtak “bizonyítékokat” :D Viszont egyszerre csak egy valakivel járhat.
2020. szept. 28. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!