Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek igaz, amit ez a...

Szerintetek igaz, amit ez a felhasználó ír a BTS-ről és a többi Kpop bandák tagjairól?

Figyelt kérdés
Pár hete regisztráltam egy angol nyelvű oldalra, ami olyan mint a gyakori. Ott belefutottam pár kérdésbe a BTS-sel kapcsolatban, olyanokba is, amik randizással kapcsolatosak. És kb az összes ilyen kérdésre ugyanaz a 2 lány/nő válaszolt, egyik az koreai, és azt állítja, hogy ő Namjoon rokona, volt JYP és YG gyakornok, az Mnet-nél dolgozik, hogy egy csomó idol titkait ismeri, stb. Ez elég képtelenül hangzik, mert akkor mit keresne ezen az oldalon? Viszont olyan meggyőzően ír, hogy azt bárki elhiszi, és pár ember, mindig ugyanazok megvédik, ha valaki azt mondja, hogy nem igaz, amit ír. Évek óta ott van az oldalon, majdnem 4000 fős követőbázissal. És azt mondja, hogy a shippelés nagyon rossz dolog, de szerinte az ő legjobb barátnője, Umji a Gfriendből, Jungkook-kal járt már gimi óta, stb. Az összes ilyet elég hosszú lenne leírni. Szerintetek lehet hinni az ilyeneknek?

2020. szept. 28. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket bármikor bárki kit tud találni.
2020. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, de én eleinte hittem neki, mert tényleg meggyőzően írta, amit írt, meg rengetegen védelmezik, viszont gondolkodtam, hogyha én egy híresség rokona lennék, biztos nem jutna eszembe infókat kiadni róla és a bandatársairól.
2020. szept. 28. 11:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki meggyőzően ír, távolról sem jelenti azt hogy igaz is amit ír.
2020. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Ott bukik hogy felfedte hogy kinek a rokona akkor sokkal hibetobb lett volna ha nem mondja meg hogy kinek a rokona

Meg hát umji es jungkook egész gumi óta? Eléggé képtelen a gondolat... több okból is jungkookrol voltak pletykák hogy igaz volt barátnője a gimiben de szakított vele mert a debut időszakban elég kemény votl a bts-nek de ez a lany biztos nem umji volt umji kb 2 éve néz ki jól előtte nem mondom hogy csúnya volt de nem is volt szép... mint pl eunha vagy SinB

Ja meg hát a gfriend is elég kőkeményen ha nem keményebben áltak a dologhoz náluk az volt hogy egy csöves cégnél kezdtek és a nulláról persze a source musicnak is az a hála hogy a lányokat minnél jobban le vetkoztetik és kirakati műsort csináltak már belőlük...

amugy ha nem gond küld be a linket

2020. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a lány valami Sewon volt, de még szerintem a debüt előtt jártak, bár nem vagyok benne biztos. És szerinte Umji-val azóta járnak, és 2020 tavaszán szakítottak. Ennyi ideig ezt nem lehet rejtegetni, valamelyik rajongó kiderítette volna. Bár ő azt állítja, hogy Jimin és Seulgi is jártak, csak a tavaly franciaországi eset miatt szakítottak.
2020. szept. 28. 11:55
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Na igen ki derítették volna tuti! Sőt most volt hogy fanok lopoztak be az új bighit épületbe a gfriend hez szerencsére nem találkoztak velük de szépen átkutatták mindent 😅

En a randit a gfriendtől valószínűtlennek tartom főleg a múltban! A 2015-2017-ig adósságban voltak még szoval ilyen ez tényleg kiesik a 17-19-es év volt meg nekik a magy előre lépés ha pl nézed őket akkor tudhatnád hogy nagyon de nagyon sokat dolgoztak szabadidoben meg vlive-okat csináltak... tényleg ami volt szabad idő azt vagy még a rajongókkal töltöttek a többit meg hát max alvást a tudták... az meg a plusz hogy mikor van hosszabb szabad idejük érdekes módon a legtöbb tag haza megy! Főleg eunha umji sowon (a családi házukba)

Ha randizni fognak akkor azt vagy ebben az évben vagy a jövő évben esetleg max tavaly valamelyik tag de az biztos hogy 2019 elott senkivel sem voltak

Meg már ugye ugy van hogy 1 fő cégnél vannak... (oke kpop idolok nem randizhatnak stb) de általában a legtöbb cégnél mindegy hogy kpop vagy sem megvan szabva hogy munkatársakkal nem főleg Koreában mert a munka rovására megy ha szakitanak! Ezért is szerintem nincs alapja

2020. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Viszont az is érdekes hogy pl eunha ról nem terjednek szóbeszédek Oke volt egy két ship de pl sosem volt olyan mint a többi csapatoknál most vagy azert mert igazából nagyon jó kislány vagy mert Nagyon el rejtik? 😅😂 (habár azt évek után lehet sejteni higy valami nincs rendben mint pl az aoa tagoknál...)
2020. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy nincs vele valami rendben? De amúgy szerintem azért nincsenek róluk ilyen szóbeszédek, mert annyira nem népszerű a csapat (vagyis régebben, most már nem tudom). És nem úgy volt, hogy a Source a BH leányvállalata lett (mint a Pledis), de nem egy épületbe vannak?
2020. szept. 28. 12:23
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Mármint hogy az igazi személyisége a felszínre tör mert pl lehetett látni hogy az aoa asszem leaderje mennyire goromba volt a tagokkal mint kiderült utólag zaklatta őket mindennap... javítsatok ki ha nem az aoa volt

Pl azert Koreában eléggé népszerűek meg Ázsiában csak itt nyugaton nem

Pl már a legjobb női kpop bandák közé tartoznak persze sosem fogjak meg ugrani azt a szintet hisz erre van egy szabály a kpopban az első 5-6 évben nincs drasztikus emelkedés akkor nem is lesz... habár gfriend nagyon szépen feljött de olyan szépen el is rontották az egészet!

És igen elvileg meg van a saját épületük is minden leányvállalatának de szerintem főként a bighit épületében vannak legalábbis ott mennek a fő próbák meg az összes felvétel

Meg szerintem kicsit tul nagy lett az épület... mármint 100-200 embernél nem dolgozhat több ember ott... habár lehet ott van a raktár hely is meg lehet az új csapatok miatt is csináltak ekkorát.. mert az biztos hogy a jelenlegi 5-6 Kpop csapattal Nem kell ekkora hely

2020. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
De pl azert most is umjirol vannak pletykák sowonrol is voltak de pl eunharól eddig nem azert is írtam vagy azert mert annyira nem csinál semmit vagy nagyon jól titkolja
2020. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!