Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan beszélhetek idolokkal?

Hogyan beszélhetek idolokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor látok TikTokon videókat, ahol emberek videochaten beszélgetnek k-pop idolokkal. Ilyet hogy és hol lehet?

2020. szept. 23. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most volt ez csak az volt hogy volt online fan meeting a korona virus miatt és ugye ehhez az kellett hogy meg vegyed az albumot és regisztrálj az adott felületen (adtak ki hirdetéseket is hogy lehet jelentkezni) és random ki válogattak embereket (nyilván az előnyben aki mindhárom albumot megvette) pl most volt hogy nagyon sok külföldi fan is tudott beszélni velük (pl Indonézia vagy amerikai stb)

A fan meeting már nincs ugye ez mindig akkor van amikor ki adnak egy új számot...

2020. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze én is akartam volna legalább az egyikkel (oke főként vele) de kosz nem mindneki teheti meg hogy 5 perc beszélgetését ki adni durván 50-80 eurót... aztán még akkor sem biztos...
2020. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen ugyebár elő rendeléssel lehetett csak
2020. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
KTown4u oldalán volt/van ilyen lehetőség ha megveszed az albumát az illetőnek. De nem mindegyiknél. Most ha jól tudom Blackpink is ajánl ilyet, de ehhez is ki kell hogy sorsoljanak téged. Ami elég valószínűtlen h pont téged fog kidobni a több millió rajongó közül. De reménykedek érted! :)
2020. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Itt írj neki, talán válaszol.

2020. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!