Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem beszélhetek a saját...

Miért nem beszélhetek a saját nyelvemen a póker asztalnál angolon kívűl?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit enyhén diszkriminatív, mert például én sem értem az orosz nyelvűek mit karatyolnak egymás között az asztalnál, miközben csak angolul lehetne megszólalni.


De ha én megszólalok egy játékostársammal magyarul, akkor már egyből jelentgetnek...


Várom a válaszokat.



2015. febr. 19. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

alapbol ugy kellene komunimalni hogy azt minden jatekos megertse, es az angol ugye #1 vilagnyelv

ahogy teged jelentenek ugy tobbnyire masokat is.

2015. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy lenne elvárt és illendő, ha angolul, vagy adott esetben más, közös nyelven kommunikálnának a játékosok, amelyet nemzetiségtől függetlenül mindenki ért és beszél.


Gondolom, hogy nem csak téged jelentgetnek.


Mindenféle ellenérzettől mentesen viszont azt tapasztalom, hogy bizonyos körökben mozgó orosz játékosok, nem csak pókerben, de elég önérzetesek, hogy szépen fogalmazzak. A legkisebb hibát is alig hajlandóak elnézni, még ha ők ugyanazt halmozzák is.

2015. febr. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!