Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » V. Ki megtudná adni SP budapes...

V. Ki megtudná adni SP budapesti lakásának a címét?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm nagy SP fanok vagyunk. Szeretnénk elmenni, a budapesti házához, hátha tudnánk vele találkozni!
2010. aug. 5. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinted azokat csak úgy kirakják a netre?
2010. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülye libák.
2010. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hogy tudjátok ennyire szeretni??

jó én is szeretem az egyik számát, de nem akarok vele találkozni

ha nem lenne ismert nem is érdekelne titeket!!!!!

2010. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

uristen.-.-"

szánalmasak vagytok,már bocsi.

mit szólnátok hozzá,ha híresek lennétek és mondjuk pasik.és egyik nap nézel ki az ablakon és ott látsz pár örjöngő kis pics*t?? szerintem nem lennél éppen feldobva.ő sem.ezért hagyjatok már meg neki ennyi magánéletet.vannak fellépései ott eltudjátok kapni.

2010. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne hülyét csinálni magatokból, mégis minek mennétek oda? Most azt hiszitek, hogy toporzékoltok a lakása előtt, ő kinéz az ablakon meglát téged meg a barátnődet és egyből belétek szeret vagy mi?:D

Szerintem ha igazán nagy SP fanok lennétek nem zaklatnátok, örüljetek, hogy a koncerten látjátok. De az azért már enyhén szólva is beteges, hogy itt kérdezgetek a lakcímét. Szerintem nyugodj meg és kezdj olyan srácokkal akik korban is hozzád illenek (11-12 éveseket), és hagyjátok ezt a szerencsétlen SP gyereket élni.

2010. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én odamennék, és pofánköpném. De tényleg. Ha Pesten laknék, és tudnám a címét esküszöm pofán köpném.
2010. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hasasasa ***** válasza:
-VIII. kerület Seggbekúró utca 0.házszám
2010. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is nagy SP fan vagyok,de mégse akarok elmenni hozzá.

multkor is pár rajongó ott várta a gangon és Krisztián mérges volt rá kicsit.szóval annak nem örül hogy ott vannak a rajongói.

2010. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ááááá...,

Itt már nincs mit tenni, tarkólövést mindkettönek!

Tudtátok hogy Sp meleg, ő a kukit szereti nem a punit! Nektek még análba se rakná! R!ngyók szopj@tok le mélytorkosan, Sp pedig tiz vagon bantunégert !

2010. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
menjetek el egy koncertjére és ott találkozhattok vele, de ne zaklassátok otthon...istenem :S:S
2010. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!