Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek szimpatikus a rádiós...

Kinek szimpatikus a rádiós Rákóczi Feri?

Figyelt kérdés

Nekem hihetetlenül unszimpatikus egy ember, de eddig én mindenkitől csak jót hallottam róla. Reggelente szoktam hallgatni a Morning show-t és valahogy Balázson meg Janin mindig jól szórakozok, de Feri beszólásitól a falra mászok, nem vicces sőt néha fárasztó.Folyamatosan játssza a fejét, volt rá példa amikor leszólta a betelefonálót, stb.

Ma Balázs nem volt, és egyszerűen ki kellett kapcsolnom a rádiót mert hallgathatatlan volt a műsor, folyamatosan csak Feri dumált, borzalmas volt.

Ti szeretitek Ferit?


2010. aug. 5. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

xD

Nekem úgy nincs vele bajom,de nem is nagyon hallgatom. De te aztán utálhatod...XD

2010. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont hogy Balázs megy az agyamra, egy nagyképű t@hó, akinek szánalmas poénjai vannak. Bár Feri is eléggé erőltetett néha, de akkor is inkább ő, mintsem Balázs.
2010. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem hallgatok rádiót :D Én Janit szeretem,de a másik kettő...
2010. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!