Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Isaac Kappy...

Mi a véleményetek Isaac Kappy haláláról? Szerintetek igaz az, amit Hollywoodról állított? (pedofil bűntények)

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, ő volt az a színész, aki azt állította, hogy pl. Tom Hanks és Steven Spielberg is tagjai a pedofil "elitnek". És egy héttel a bejelentései után "öngyilkos" lett. Ez még azt hiszem kicsivel Epstein előtt volt.

Akit érdekel, az rá tud keresni youtube-on az utolsó videójára.


Illetve van egy másik ember, aki azt állítja, hogy Epsteinnek dolgozott (a vallomása után szintén öngyilkos lett) és ő is említ rengeteg sztárt, akivel a munkája során találkozott ezeken a pedofil összejöveteleken. Sajnos a youtube folyamatosan törli a történetét valamiért, néhány helyen még ott van, pl.

https://www.youtube.com/watch?v=wHmbFqPrltw

Állítólag a bizonyítékait elküldte a médiának is, de sehol sem hozták le (augusztus eleje kb.).


Szerintetek lehetséges, hogy ezeknek van valóságtartalmuk? Sok színészt, énekest én is kedvelek a felsoroltak közül és most nagyon elbizonytalanodtam az összessel kapcsolatban. Csak azon kattog az agyam, hogy mi van, ha mégis igaz és ezek az emberek ennyire gonoszak? A politikusokról így is el tudom képzelni. Az lepne meg a legkevésbé.



2020. aug. 20. 13:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!