Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Radics Peti lányának hogy...

Szmuki kérdése:

Radics Peti lányának hogy hívják az anyukáját?

Figyelt kérdés
Megvan h egy kis szöszi csaj,de a közös képek lekerültek Radics oldaláról mert elviekben szétmentek.Szimpatikus volt a csaj de nem emlékszem a nevére
2020. aug. 6. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Miből gondolod, hogy szétváltak?
2020. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma válaszolta meg instasztoriban Peti
2020. aug. 6. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

#1 Értem, biztos így van, ahogy írod. De azért lenne pár észrevételem:


- Az Instagram-ról, a Facebook-ról és YouTube-ról nem került le egy olyan tartalom sem, amiben szerepel a párja is (bár ebből kevés van).


- Insta Story-n nem találtam fent a hivatalos Radics Petit.


- Sehol nem írja, hogy szakított vele (bár ez nem is lenne publikus).


- Szerintem te csak egy kamuprofilt találtál, aki kamuhírekkel őrjített meg pár rajongót, beleértve téged is.


- Kis kutatómunkával ki tudod deríteni te magad is a párjának a nevét, de teljesen felesleges.


- Te stalkerkedsz a Radicsék után?

2020. aug. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Radicspeti néven megtalálod 128 ezer követője van ,kérdezz felelekben többször is megválaszolta



Annó volt fent instán közös képük ,mostmár nincsenek fent



Kamuprofil honnan szedne a lányáról képeket?....

2020. aug. 7. 10:03
 5/12 A kérdező kommentje:

De jó szarul néztél utána hogyha nem találtad meg xd



Ez egy kérdés volt,ha válasszal nem tudsz szolgálni tovább lehet görgetni ,nem kell válaszolni (fuck logic)

2020. aug. 7. 10:05
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt kérdezem, hogy szetvaltak e. Azt mondta a Peti h nincs párkapcsolata
2020. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Itt is be van taggelve a nő, nagyjából 1 percbe került és nincsenek letörölve a képek vele.

2020. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
#1 & #3 Tudod miért voltam marha? Nem azért, mert esetleg tényleg nem néztem utána, vagy mert én tudok valamit még is rosszul, hanem azért vagyok marha, mert az idióta kérdéseddel foglalkoztam. De különben nagyon sajnálom, hogy ennyire nincs életed. Ismeretlen emberek esetleges tudatlanságába kötsz bele, és azzal foglalkozol, hogy Radics dobta-e a párját, vagy fordítva. Meg, hogy mi a neve annak a nőnek. Ezért utálom már ezt az oldalt, mert az ember segítőkész szándékból jön fel, és mindenhol a leértékeléseket kapja, ha véletlenül nem megfelelő választ ad. Attól még, hogy te kérdezel, nem jelenti azt, hogy én nem kérdezhetek vissza (szarok a szabályzatra értelmes vitakultúrát szeretnék itt látni). Te akkor leszel több nálam értelmileg, ha legközelebb nem beszólsz a másiknak, hanem belinkeled azt a forrást, ahol láttad, hogy Radics elvált. Fuck logic ... Nem lenne sokkal egyszerűbb?
2020. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék! Itt van

2020. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Segíteni te?Te ledegradáltad a kérdésem,kioktatást tartottál a büdös nagy semmire és beakarod nekem adni hogy jajj segíteni akar az ember.....Ha valamire nem tudom a választ nem pofázok oda mindenfélét ami nem fedi a valóságot. Számodra idióta kérdés más számára nem.Nem vagyunk egyformák ember........
2020. aug. 7. 23:42
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!