Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A youtuberek milyen címet...

A youtuberek milyen címet írnak ki, ahova lehet nekik ajándékot, fan levelet küldeni?

Figyelt kérdés
Én nem akarok küldeni, csak megnéztem párnak a leírását és ott volt, hogy "küldj valamit: XY cím" Gondolom nem a saját lakcímüket írják ki, akkor zaklatnák őket a 12 évesek. Ilyenkor minek/kinek a címét írják ki?

2020. aug. 5. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem. Főleg, hogy ha anyukád postás, akkor nyilván tudni fogja, hogy mi az a postafiók. Postafiókra is kérheted akár a sima leveleket is. Ez egy ilyen zárt rekesz a posta épületében (mint mondjuk egy kisebb csomagmegőrző). Persze pénzbe kerül a bérlése.


Ekkor ilyen lenne a cím pl. : Kiss Béla, Budapest, Pf. 524, 1050


Pf. - postafiók.


De természetesen rajtad áll, hogy milyen címet adsz meg. Csomagpontra egyébként kétlem, hogy csak úgy akárki kérhet küldeményt, ők futárcégekkel szoktak szerződésben állni.


Viszont szerintem ha még nem vagy akkora sztár, hogy jelentős pénzt keress (amiből bérelhetsz egy postafiókot, vagy egy ügynökség téged is a szárnyai alá vesz), akkor bőven elég lenne csak egy e-mail címet megadni (amit direkt erre a célra készítesz, tehát nem az egyébként is használtad). Nem olyan hűdefontos rögtön fizikai tárgyak küldését kérni vagy várni, amúgy se valószínű, hogy egy kezdőnek bárki akarna a saját pénzén cuccokat küldeni. Szóval írjanak csak az e-mailre, akár csatolhatnak beszkennelt rajzokat is.

2020. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nem vagyok az, csak a jövőben szeretnék az is lenni és elgondolkodtam ezen. Köszi a segítségedet. :)
2020. aug. 5. 22:02
 13/19 anonim ***** válasza:

Fruzsinak külön Ügynöksége van, akik azzal foglalkoznak hogy az ő csomagjait intézik. Valamikor házhoz is hozzák neki. Szomszédom.

Rengeteg rengeteg csomagot kap

2020. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem. :) Csak hát ő már gazdag, én csak pár év múlva kezdem. Amúgy kedves, vagy beképzelt? Kíváncsi vagyok mennyire változtat meg a gazdagság valakit.
2020. aug. 9. 17:55
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon zárkózottnak tűnik, nem nagyon beszélget senkivel. Egyedül jön-megy
2020. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lehet fél, hogy csak érdekből beszélgetnének vele.
2020. aug. 9. 19:14
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
a felsorolt címek többségénél ott van, hogy "Klikkmánia - BugTV", "Post for Rent Digital Agency". ezek elég egyértelműen céges/ügynökségi címek. a szponzor/reklámbevételhez mindenképpen szükség van egy cégre is, a cégnek pedig nyilvánosan is elérhető adatbázisokban is szereplő telephelye van - vagyis bárki lekérdezheti a címét. aki nem akarja, hogy a lakcíme kiderüljön és ott zaklatni tudják, az mindenképpen valahova máshova jegyzi be a cégét. sok cég foglalkozik olyan szolgáltatással is, hogy más cégeknek nyújt székhely szolgáltatást, akár könyveléssel együtt is, illetve akár a csomagok átvételétvel is meg lehet őket bízni, de valószínűleg egy rokon/ismerős egyszerűbb és olcsóbb megoldás lehet - akár a postafióknál is.
2020. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok mennyire változtat meg a gazdagság valakit."


akiknek helyén van az értékrendje, korrekt, őszinte a személyisége, azokat egyáltalán, vagy legalábbis nem nagyon változtatja meg a gazdagság.


de sok bölcselet szerint a pénz/hatalom másokat sem megváltoztat, csak leleplezi, hogy milyenek is valójában. amíg nincs pénzük/hatalmuk, addig másmilyennek mutatják magukat, mert tartanak tőle, hogy a valódi önmagukkal nem felelnének meg másoknak, hátrányba kerülnének. viszont amikor pénzhez/hatalomhoz jutnak, már nem érzik szükségét, hogy rejtegessék valódi énjüket, viselkedhetnek úgy, ahogyan valójában vélekednek másokról.

2020. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindkettő nagyon hasznos volt! n:) Ment a zöld
2020. nov. 3. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!