Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A youtuberek milyen címet...

A youtuberek milyen címet írnak ki, ahova lehet nekik ajándékot, fan levelet küldeni?

Figyelt kérdés
Én nem akarok küldeni, csak megnéztem párnak a leírását és ott volt, hogy "küldj valamit: XY cím" Gondolom nem a saját lakcímüket írják ki, akkor zaklatnák őket a 12 évesek. Ilyenkor minek/kinek a címét írják ki?

2020. aug. 5. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez alapján, hogy "XY" cím, de ha nem postafiók cím, akkor bizony könnyen meglehet, hogy a valós címük (esetleg munkahelyé). Ha valaki biztosra akar menni, akkor postafiókot ad meg. Ha a haverja vagy más címét adná meg, akkor meg azt zaklatnák.
2020. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem átlag lakcímnek tűnik, de nyilván nem ellenőriztem. Itt most nem kis, hanem nagy youtuberekről van szó, szinte bíztos nem a saját lakcímük. Így is sokak címét kinyomozzák, zaklatják, maguktól nem hiszem, hogy megadnák. Köszi a választ
2020. aug. 5. 20:38
 3/19 anonim ***** válasza:
Belinkelsz esetleg egy ilyen videót, ahol van egy nagy íoutubernek ilyen címleírása? Kíváncsiságból vetnék rá egy pillantást.
2020. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Bármelyik Csecse Attila, Nasz Dani videó. Asszem Viszkok F. is ilyen, Follow Anna. AZ össze nagy youtuber. De Csecse A. és Nasz D. 100%


Meg azok a céges címeik is vannak asszem. Partnercégesek lehetnek, de nem vagyok benne biztos

2020. aug. 5. 20:46
 5/19 anonim ***** válasza:
Oké, akkor esetleg azt meg tudod mondani, hogy Csecsének melyik videója alatt keressem a címet? Vagy hol van ez a cím pontosan a csatornáján?
2020. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pillanat, megkeresem.
2020. aug. 5. 20:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Más videója is jó lesz, ha azt könnyebben találsz.
2020. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, rosszul emlékeztem, Csecsének már nincs kint semmi. Vagy nem volt, csak összekevertem valakivel, vagy levette.


Whisper Ton:

CSOMAGOT KÜLDENÉL?

Cím: 8200 Veszprém Stadion Utca 21 (Nem lakcím)


Viszkok F:


Küldenél nekem valamit? Itt megteheted:

Viszkok Fruzsina - Post for Rent Digital Agency

1026 Budapest Riadó utca 07.


Abosi Barni



Küldj nekem csomagot/levelet ha gondolod:

Abosi Barna

Klikkmánia - BugTV

Andrássy út 36

1061 Budapest


I have no idea Hungary



LEVELEKET ITT FOGADOK:


Török Ábel, Post For Rent

Budapest

Riadó utca 7.

1026



Gyorsan átnéztem a felkapottakat, nincs olyan sok, mint gondoltam, de jó párnak van ilyen címe. Whisper T kiírta, hogy nem lakcím, gondolom odamentek a gyerekek. :D

2020. aug. 5. 21:08
 9/19 anonim ***** válasza:

Veszprém - fogorvosi rendelőnek tűnik, munkahely vagy ismerős munkahelye gondolom

A Riadó utca 7 az egy ügynökség címe.

Andrássy út meg egy iStyle bolt - lehet csomagpontként is működik, vagy munkahely/ismerős munkahelye

2020. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor értem már, hogy Whisper miért ilyen gazdag. :D


Akkor csak csomagpontként lehet megoldani, ha én is youtuber vagyok? Nincs ismerős, meg annak munkahelye. Vagyis a szülőknek van, de nem saját vállalkozás. Anyám postás, apám egy cégnél fizikai munkás, nem hiszem, hogy engednék ezt.

2020. aug. 5. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!