Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valakinek megérkezett már a...

Lovas 13 kérdése:

Valakinek megérkezett már a BTS Army Membership Kit?

Figyelt kérdés
Március elején vettem meg, de közbeszólt a Corona Vírus, és egy ideig nem szállítottak a wevers shopból európába. Nemrég kiírtak egy olyan közleményt hogy július végéig megpróbálják feladni az összeset amivel el vannak csúszva. Van itt olyan aki úgyan így február-március körül rendelte meg? Kaptatok már róla valami hírt?

2020. júl. 31. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha julius végén adják fel akkor várd meg még az agusztus első hét végét

mert ha akkor adják fel akkor kell neki egy jó 5-10 munka nap

2020. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor várok még egy kicsit. Csak az zavar leginkább hogy semmi értesítést nem kaptam arról hogy egyáltalán feladták-e már.😥
2020. aug. 6. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
írj egy levelet (angolul) nem kell hosszunak lenni csak annyi hogy megrendelted azt a kit-et és még nem jött meg
2020. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, még hétfőn és meglepően gyorsan válaszoltak. És érdekes de másnapra pedig megváltozott a státusza, completről, shipping soonra. :)
2020. aug. 11. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az azt jelenti hogy hamarosan küldik sajnos a COVID miatt... de nyugi mindenkep kiküldik mert nem akarnak egy veszteni egyetlen egy fizető fant sem!
2020. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!