Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Membership Club Penguinon....

Membership Club Penguinon. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta játszom Club Penguinon. Mindenféle cucc megtetszett, de sajnos nem tudom azokat megvenni, mert "Membership" kell hozzájuk, amit meg is szeretnék venni 1 hónapra 7, 95 dollárért. Sajnos csak bankkártyán lehet venni, és én úgy nem tudom. Valaki meg tudná nekem venni? Csak 1 hónapra kellene. Vagy lenne egy másik megoldás: a hack (Penguin Storm valamennyivel, csak az a baj, hogy én ahhoz nagyon nem értek). Köszönöm előre is.

#Membership Club Penguin #CP Membership
2013. jan. 29. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem... De az ilyen internetes megkérések nem biztonságosak (nagyon nem) ezt remélem tudod. Próbálj meg az ismerőseid, rokonaid között találni olyanokat akiknek van Credit Card-juk, PayPal-juk vagy Visa-juk. Ha nem sikerül akkor sem hackelj, mert előbb utóbb rájönnek (mivel ők sem hülyék) és akkor soha többet nem játszhatsz. Ilyen többjátékos cuccokban soha nem éri meg hackelni és csak egy programozó vagy egy hivatásos hacker tud mindig, ilyen kis mezei játékosok soha. Hát sajnos ez van. :(
2013. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, értem.

Hát..van egy játék, a Sherwood Dungeon, az is többjátékos, és ott is hackeltem már (nem is egyszer). Azóta ugyanúgy játszom, nem tiltottak le. Az a gond, hogy van egy-két ismerősömnek kártyája, de ők nem merik megadni, nehogy több pénzt vegyen le a játék, mint amennyire előfizetni akarnak.

2013. jan. 30. 16:39
 3/7 Czada Renáta válasza:

Hello!

Amúgy lehet venni kp.-ban is ilyen kártyákat de azt sajnos nemtudom hol. Ezeken vannak kódok amiket be kell írni és ugyanúgy megkapod a tagságot. Viszont, ha lejár a tagság akkor nem tudod használni azokat a cuccokat amiket akkor vettél amikor tag voltál szóval szerintem nem éri meg!

2013. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Djking888 válasza:
2013. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Németh Sisi válasza:
Nem jó a videó!!
2013. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Németh Sisi válasza:
nem tölti be!
2013. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Milyen rendszer van a telefonodon?
2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!