Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor az Nct-ből kirakják...

Most akkor az Nct-ből kirakják Yutat?

Figyelt kérdés
Twitteren olvastam,hogy egy japán youtuberrel barát aki rasszista a koreaiakkal szembe és ez nagyon felmérgelte a koreai fanokat akik azt követelik,hogy hagyja el a csapatot.

2020. júl. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyelőre nem lehet tudni, de én úgy gondolom, nem dobják ki a rajongók miatt, ahhoz még meg kell sértenie pár szabályt magánál a kiadónál is. legalábbis szerintem.
2020. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A koreai netizenek szeretnek mindenen behisztizni és követelni, hogy egy adott tag lépjen ki a bandából, lehet ennek oka az, ha a szeretett idol megnősül, sőt,egy nem tetsző hajviselet is. :D

Szerencsére ezek a követelések az esetek nagyon kis százalékában teljesülnek csak, de akkor többnyire tényleg komolyabb ok áll a háttérben.


A jelenlegi helyzet viszont talán tényleg kicsit problémásabb és koreai szemszögből érthető a kiakadás, hiszen a koreaiak nem igazán bírják a japánokat, ez történelmi, politikai okokra, Korea japán megszállására (1910-1945) és a japánok második világháborús rémtetteire vezethetők vissza. Érthető, hogy kiakadnak egy ilyen Korea ellenes Japán youtuberre, ráadásul ha jól vettem ki az angol nyelvű cikkből, az illető más szempontból is problémás.


Ennek ellenére nem hiszem, hogy ki fogják rakni Yutát, hiszen ő maga nem csinált semmi rosszat, csupán egy megosztó személyiséggel barátkozott.

2020. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 igen,tudom is,hogy történelmi okokból van ez a nagy utálkozás a 2 ország között mellesleg az a youtuber nőgyülőlő még melléje,szerintem ez volt a másik probléma.

most tényleg elég nagy dologról van szó,sokan nem elégedtek meg azzal,hogy minden kapcsolatot megszakított az illetővel,de szerintem holnapra egy bocsánatkérő levél is meglesz osztva.

kicsit hülyeségnek tartottam amikor mondták,hogy most a karrierjét kockáztatta ezzel,pedig szerintem,ha tudja volna,hogy pro-japan az illető akkor nem mondott volna ilyent,bár nem lehet tudni.

2020. júl. 26. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3, igen, erre gondoltam, hogy nőgyűlölő, csak nem voltam biztos benne.


Ilyenkor mindig nagyon sajnálom az idolokat, mennyire szétszedik őket egyetlen apró hiba miatt.


Jaja, bocsánatkérő levél biztos lesz, és/vagy az SM közleménye.


Reméljük hamarosan lecseng ez az egész.

2020. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor én itt most egy kicsit javítanék a beérkezett információkon, mert kész káosz volt, ami lement twitteren és nekem is sok időbe telt összehalászni az információkat.

A youtuber koreai (beszél japánul és ha minden igaz Japánban is él, így tehát a videói is japánul vannak) a feltett megosztó (szerintem egyenesen lázító) videói régiek, de a mai napig fent vannak a platformon, szóval nem igazán hiszem, hogy akármire való ember lenne ezek után.

Mondták, hogy a koreai és a japán nctzenek ki vannak bukva, de a valóságban elég nyugisan kezelték a dolgot, még annak fényében is, hogy ez a fandom nem éppen a türelméről híres. Volt egy Yuta anti, aki egyből ráugrott a témára és egy maréknyi ember, aki amúgy is osztja a véleményt, hogy Yutának nincs helye az NCT-ben (bullshit) kezdte hypolni az utálathullámot, de a kfanok túlnyomó többsége a legkevésbé sem követelte, hogy rakják ki a bandából.

A kínai fanok kb végig csak kérdezősködtek, mert eleinte nem tudták, mi baj történt, szóval trendingelni kezdett a dolog twitteren.

Yuta amúgy a közelmúltban ismerkedett meg a sráccal (saját elmondása szerint) és kétlem, hogy az új ismerettséggel akármennyire is ártani akart a koreaiaknak úgy összességében, de nyilván az ember nem mindig a legjobb döntéseket hozza meg az életben. Biztos vagyok benne, hogy tanult az esetből és óvatosabb lesz a közeljövőben, hogy kivel asszociálja magát. Ahogy az előttem szóló, én is remélem, hogy hamar lecseng már ez a dolog, valamint hogy kellő bocsánatkérésben részesülnek a koreai fanok. De azt már nem a mi dolgunk megítélni:)

2020. júl. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igen twitteren láttam egy thread-et még tegnap,hogy mennyire félrevolt értelmezve a dolog. a youtuber csak clickbait-eket használt a videóihoz,még ő is felszólalt ez a dolog kapcsán. mostmár annyira nem nevezném durvának a szitut,tudván,hogy nem is anti-koreai a csávó,de egy bocsánatkérés szerintem még jól esne a koreai fanoknak,csak úgy látszik a sm nagyon hallgat jelenleg.
2020. júl. 29. 09:23
 7/7 anonim válasza:
0%
Nem tudni.
2020. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!