Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket idegesít, ha valaki...

Titeket idegesít, ha valaki gyakran kirakja Facebook-ra vagy Instagramra, hogy mit olvas? Ez a beképzeltség jele?

Figyelt kérdés
(Eléggé sokat olvasok, de nem rakom ki Facebook-ra, se Instagramra, tehát nem magamról kérdezem, hanem általánosságban)

2020. máj. 22. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki arról posztol, amiről csak akar. Nem tudom, min vagy úgy kiakadva.
2020. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kiakadva vagyok, hanem általánosságban kérdezek valamit.
2020. máj. 22. 13:32
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem fölösleges kiírni, hogy épppen mi olvas - ahogy a legtöbb posztolás is az szerintem -, de ennek a beképzeltséghez semmi, de semmi köze!
2020. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, 3. Válaszoló, adtam Neked zöldet.
2020. máj. 22. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar, legalább könyvajánló
2020. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván... Az egész magunkról posztolgatás kivagyiság, arról szól, hogy mások előtt hencegj, magadat szépnek/okosnak/műveltnek/művészléleknek/tehetségesnek stb. beállítva.
2020. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ment a zöld mindkettőtöknek.
2020. máj. 22. 14:07
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Engem nagyon kiakasztott amikor először láttam ilyet. Oké, hogy könyvajánlás, de minek eldicsekedni a világnak, hogy ő ezt x idő alatt elolvasta? Akkor csak simán írja le röviden a tartalmat, és hogy mi tetszett neki benne a legobban. Ez ugyanaz a kategória, mint a szelfik és egyéb fotók posztolása: dicsekvés, képmutatás. Minek? Mi értelme pár képnek magukról, mit érnek vele ők, vagy a világ?
2020. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 1. Válaszoló kivételével mindenkinek ment a zőld.
2020. máj. 22. 18:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.Igen könyvajánló,a másik meg látom van e közös pont éppen azzal az ismerősömmel.Meg inkább erről posztoljon mint segges képet tegyen ki szerintem vagy hogy állandóan az autóját bámuljam.
2020. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!