Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlana valaki nekem nem...

Ajánlana valaki nekem nem beképzelt titkos ügynökös sorozatokat, filmeket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy imádom az akciódús titkos ügynökös dolgokat, nem tudom miért, ne is kérdezzétek, mert lány vagyok,(a lányosabbik fajtából pedig). Valahogy megfogott engem ez a titkosszolgálat téma, és el nem ereszt.:)

Nemrég fejeztem be az Emlékezz, Reina!-t, és minden eddiginél jobban megfogott (főleg a titkosszolgálati része). De tegyük hozzá, ha más nincs, telenovellákat is szívesen megnézek, szóval a romantikus kapcsolatok léte vagy hiánya egyáltalán nem ijeszt el.

És hát, pótlólag szerettem volna keresni valamit, és két nagy észrevételt tettem:

1. Az alap (amerikai stílusú) titkos ügynökös filmek és sorozatok majdnem mindegyikében beképzeltek az ügynökök! (Értsd: parasztul viselkednek, szexisták, játsszák a tökéletes embert, Istennek hiszik magukat, vagyis nincs bennük semmi szerethető "hibás" vonás, gyöngédség, pozitív tulajdonság)

2. Eddig ez az első olyan sorozatom, amiben szerethetőek voltak az ügynökök.

Szóval sajnos minden ilyen mások által "ajánlott" sorozatot és filmet elkezdve rájöttem, hogy én valami mást keresek.

Ha valaki nézte és szerette a Reinát, vagy érti/átérzi, mire gondolok, megdobna egy válasszal?

Nagyon szépen köszönöm!



2017. jan. 3. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
24
2017. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pethy997 válasza:

Volt egyszer két Németország.


Egy fiatal NDK ügynökről szól aki az NSZK-ban egy NATO bázison ténykedik.

És nem tökéletes mert igazából nem is hivatásos ügynök csak egy sorkatona, akit azért választottak ki mert hasonlít az egy nyugatnémet katonára (egy tábornok aszisztensére) akit a KGB elrabolt.

2017. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Bourne széria remek pl könyvben is
2022. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!